Aktuality

prečítajte si, čo je nové

Od januára 2023 nájdete v našom rozvrhu novú lekciu, pod názvom Relaxačná joga. Táto lekcia je určená nielen pre začiatočníkov, ale aj pre tých, ktorí viac ako ďalšiu aktivitu hľadajú fyzické a emočné uvoľnenie. Je vhodná pre osoby s náročným zamestnaním, ako aj pre všetkých, ktorí si chcú oddýchnuť a naučiť sa efektívne techniky na úľavu od stresu...

Neviete si vybrať, ktorý druh jogy by bol pre vás najvhodnejší? Pripravili sme prehľad s popisom lekcií a stupňom obtiažnosti od 0 (najnižší stupeň obtiažnosti) až po 3 (najvyšší stupeň obtiažnosti). Ak si stále nebudete vedieť vybrať, vyskúšajte si všetky lekcie od tej najmenej náročnej a zistite, čo bude vyhovovať práve vám. Následne môžete...

Milá Žena, ak cítiš túžbu rásť a zdieľať svoju autentickosť v kruhu podobne naladených žien, tak práve Teba pozývame na sériu workshopov Alchýmia ženskej duše. Stretnutia budú v Rheia Centre raz mesačne v piatok. Už 27. januára 2023 máš možnosť pridať sa k novej skupinke žien...

Ste tehotná, máte zdravotné obmedzenie alebo ste začiatočník bez akýchkoľvek skúseností s cvičením jogy? Nevyhovuje vám cvičiť v skupine alebo vám nesedí náš časový harmonogram? Nezúfajte, máme riešenie:-)

Jemná joga vychádza z klasickej hatha jogy. Zameriava sa na rozvoj správneho dýchania a nenásilného rozhýbania celého tela. Tieto lekcie zostavujeme pre všetkých, ktorí si prešli alebo si práve prechádzajú náročným obdobím a ich telo potrebuje pomalý a nežný reštart.

Fandíme všetkým zamestnávateľom, ktorým záleží na vyvážení osobného a pracovného života motiváciou svojich zamestnancov k pravidelnému pohybu a relaxácii. Preto sa aj Rheia Centrum rozhodlo vstúpiť do siete MultiSport.

Hľadáte vhodný darček? Venujte svojim blízkym dobrý pocit vo vlastnom tele... Darujte im jogu. Kúsok zdravia, relax a harmónia nielen na cvičebnej podložke. Ponúkame vám darčekové poukážky na cvičenie jogy v Rheia Centre.

Milí priatelia, aj tento rok máte možnosť poukázať 2% zo svojich zaplatených daní. Ak radi chodievate zrelaxovať práve k nám, budeme vďační, ak podporíte práve naše Občianske združenie Šariš 69.