Aktuality
prečítajte si, čo je nové

Dr. Igor Kafka, PhD. vás na svojej prednáške zavedie k najnovším prevratným objavom v diagnostike bioenergetického poľa človeka, ktorá vám zmení pohľad na auru. Využite tiež možnosť absolvovať diagnostiku biopoľa (aury) prostredníctvom špeciálneho prístroja (diagnostika je na objednávku v dňoch 18.októbra 2019 pred prednáškou a tiež 19. októbra...

Naučte sa súbor jednoduchých techník - Simply meditation len za pár hodín s certifikovanou lektorkou Ing. Adrianou Tomečkovou. Kurz prebehne v Rheia Centre 24. októbra 2019.

Milí priatelia, prijmite pozvanie na prekrásny kurz Atma Kriya Yogy v Rheia Centre Prešov. Atma Kriya Yoga je silný súbor techník, ktoré vám pomôžu rýchlo napredovať na vašej duchovnej ceste.

Máte doma neprispôsobivé, hyperaktívne alebo "problémové" dieťa? Uvítali by ste niekedy pomoc a rady, ako pristupovať k výchove svojho dieťaťa, či vnúčaťa? Tak práve vás pozývame na prednášku Věry Kluckej (CZ), ktorá v rámci svojho slovenského turné navštívi 6. novembra 2019 aj Rheia Centrum v Prešove.

Havajský tanec Hula nie sú len naučené kroky. Je to sama príroda, more a príbehy ľudí, ktorí v nej žijú. Je to tiež meditácia, radosť a slnko v srdci. Ak chcete nechať tancovať aj svoju dušu a stretnúť šťastných ľudí, pridajte sa k nám na kurze havajského tanca od septembra 2019 v Rheia Centre!

Milí jogíni a všetci jogoví nadšenci, už v novembri 2019 pre vás pripravujeme prvý lektorský kurz pre inštruktorov jogy na východnom Slovensku - RYT 200, pod názvom Yoga Rituals teacher training! Kurz RYT 200 je akreditovaný Yoga Alliance, má medzinárodnú platnosť a teda je platný aj v zmysle súčasnej slovenskej legislatívy. Kurz je certifikovaný...

Kurz Mohendžodára pod vedením Marianky Kozlovej si môžete do konca roka 2019 vychutnať ešte v troch termínoch: 11. októbra, 8. novembra a 15. novembra. Mohendžodáro pomôže obnoviť vašu životnú silu a tok sexuálnej energie. Prečistí bloky a ozdraví nielen vašu dušu, ale i fyzické telo...pomôže vám zbaviť sa nepríjemných zdravotných...

Chcete porozumieť reči svojho tela? Ľubomír Soľák vás naučí, ako nadviazať kontakt so svojimi vnútornými orgánmi pomocou vedomej koncentrácie a liečivých zvukov. Workshop Vnútorná alchýmia bude už 21. septembra 2019 (sobota).