Aktuality
prečítajte si, čo je nové

Milí jogíni a všetci jogoví nadšenci, už v novembri 2019 pre vás pripravujeme prvý lektorský kurz pre inštruktorov jogy na východnom Slovensku - RYT 200, pod názvom Yoga Rituals teacher training! Kurz RYT 200 je akreditovaný Yoga Alliance, má medzinárodnú platnosť a teda je platný aj v zmysle súčasnej slovenskej legislatívy. Kurz je certifikovaný...

V indickej kultúre existujú mantry (t.j. zvuky) a k nim patriace silové diagramy jantry. Jantra je geometrický symbol a vyjadruje božie schopnosti a aspekty. Jantry sú považované v Indii ako tradičné nástroje komunikácie medzi nami ľuďmi a svetom bohov. Predajnú výstavu Jantier nádete aj v Rheia Centre.

Máte neutíchajúcu myseľ, ktorá si robí, čo chce? Beží vaša myseľ do minulosti alebo sa obáva budúcnosti? Chcete mať kontakt s vnútorným pokojom a mať viac energie? Radi by ste zlepšili svoje vzťahy? Naučte sa súbor jednduchých techník - Simply meditation len za pár hodín. Už 13. augusta 2019 s certifikovanou lektorkou Ing. Adrianou Tomečkovou.

Havajský tanec Hula nie sú len naučené kroky. Je to sama príroda, more a príbehy ľudí, ktorí v nej žijú. Je to tiež meditácia, radosť a slnko v srdci. Ak chcete nechať tancovať aj svoju dušu a stretnúť šťastných ľudí, pridajte sa k nám na kurze havajského tanca od septembra 2019 v Rheia Centre!

Milé budúce mamičky, v letných mesiacoch vám každú stredu od 18,00 -19,30 h v našom Rheia Centre ponúkame pravidelné komplexné cvičenia pre tehotné pod vedením skúsenej duly a priekopníčky prirodzeného materstva na Slovensku - Ing. Janky Ivaneckej.

OM Chanting je skupinová technika, ktorá používa transformačnú silu zvuku ÓM na aktiváciu samoliečebného potenciálu účastníkov. Táto technika transformuje negativitu na pozitívnu energiu, pomáha očistiť okolie, podporuje Matku Zem a fyzickú, emocionálnu i duchovnú pohodu všetkých zúčastnených. Pravidelné stretnutia budú každý pondelok od 5....

Milí priatelia, v letných mesiacoch bude aj Rheia Centrum fungovať v letnom režime (rozvrh na mesiac júl nájdete v rezervačnom systéme). Ďakujeme vám za doterajšiu priazeň a od septembra sa vám budeme snažiť priniesť harmonogram cvičení s vynovenou ponukou a tiež zaujímavé kurzy, workshopy a prednášky.

Milí priatelia, príďte sa spoločne s nami symbolicky rozlúčiť s letom na už tradičnú slávnosť darov prírody - Lugolana 2019. Oslavovať budeme 3. augusta 2019 pod posvätnou horou Oblík.