Aktuality
prečítajte si, čo je nové

Pozývame Vás na liečivú gongovú meditáciu.30. novembra 2018 o 17,30h v Rheia Centre si môžete vychutnať ozdravujúce vibrácie tohto nástroja sprevádzané majstrom gongu Brij Allen Mahajan, Gongs of Light.

Chcete preniknúť do tajomstiev maľovaných mandál? Zaujíma vás význam symbolov a farieb? Chcete vedieť, ako zvládnuť techniky a postupy pri vytváraní foriem a tvarov, či základy maľovania akrylom? Potom je tento kurz maľovania mandál akrylovými farbami určený priamo pre vás! Začíname 4.11.2018 s lektorkou Evou Paronai v Rheia Centre.

Havajský tanec Hula nie sú len naučené kroky. Je to sama príroda, more a príbehy ľudí, ktorí v nej žijú. Je to tiež meditácia, radosť a slnko v srdci. Ak chcete nechať tancovať aj svoju dušu a stretnúť šťastných ľudí, pridajte sa k nám na kurze havajského tanca od 4. októbra 2018 v Rheia Centre!

Iba ak utíšime svoju myseľ, môžeme sa započúvať do hlasu svojej duše. Najčastejšie sa nám prihovára skrz naše telo. Učíme sa je porozumieť ponorením sa do pohybu i zastavenia, do vlastného dychu a rytmu, nacítenia si a rešpektovania svojich súčasných hraníc a limitov, ale aj prekročením svojej komfortnej zóny. To všetko nám ponúka joga. Ak sa k nám...

Oslovujú vás aj iné ako tradičné spôsoby zlepšenia psychického a fyzického zdravia? Ak áno, možno vás zaujme ucelený liečebný systém Čung-jüan čchi-kung - najstarší z doposiaľ známych smerov čchi kungu. Pochádza z oblasti Šaolinu a doba jeho vzniku sa odhaduje na 5 - 7 tisíc rokov dozadu. Na dvojdňovom kurze I. stupňa, ktorý sme pre vás pripravili...

Venujte svojim blízkym dobrý pocit vo vlastnom tele! Darujte im jogu! Stále ste nenašli vhodný darček pre svojich najbližších? Darujte im kúsoček zdravia, relaxu a harmónie.. Darujte im jogu! Ponúkame vám darčekové poukážky na cvičenie jogy v Rheia Centre Prešov.

Fandíme všetkým zamestnávateľom, ktorým záleží na vyvážení osobného a pracovného života motiváciou svojich zamestnancov k pravidelnému pohybu a relaxácii. Preto sme sa rozhodli vstúpiť do siete MultiSport! Pokiaľ ste teda držiteľom karty MultiSport, neváhajte využiť tento benefit aj v Rheia Centre pri cvičení jogy:-) Čítajte ďalej...

Je jedno, či ste nábožensky založení alebo ste bez vierovyznania. Je jedno, na akej ceste a v akej momentálnej fáze života sa práve nachádzate. Pravda je súčasťou aj vášho vnútra a môže vám byť odhalená vďaka správnemu nasmerovaniu... Príďte si vychutnať inšpiratívnu atmosféru meditačného stretnutia, ktorá pomôže rozhorieť aj váš vnútorný plameň ...

Milí jogíni, letné mesiace využijeme v Rheia Centre na prípravu cvičebného priestoru, vzdelávanie a samozrejme, na oddych:-).

Milovaní priatelia, Spolutvorcovia, s láskou vás pozývame na jednodňový workshop, ktorý sa uskutoční v nedeľu 29. 7. 2018 od 9,00 do 14,00 h v priestoroch Rheia Centra Prešov. Tvorivo-liečivým stretnutím vás prevedie lektorka Lucia Mazúchová a pracovať sa bude s témou zmyslu našej existencie na tejto planéte.