Aktuality

prečítajte si, čo je nové

Milá Žena, ak cítiš túžbu rásť a zdieľať svoju autentickosť v kruhu podobne naladených žien, tak práve Teba pozývame na sériu workshopov Alchýmia ženy. Stretnutia budú raz mesačne v piatok v Rheia Centre. Aktuálny termín nájdeš v rezervačnom systéme, cez ktorý sa môžeš aj prihlásť.

Milí priatelia, aj tento rok máte možnosť poukázať 2% zo svojich zaplatených daní. Ak radi chodievate zrelaxovať práve k nám, budeme vďační, ak podporíte práve naše Občianske združenie Šariš 69.

Hľadáte vhodný vianočný darček? Venujte svojim blízkym dobrý pocit vo vlastnom tele... Darujte im jogu. Kúsok zdravia, relax a harmónia nielen na cvičebnej podložke. Ponúkame vám darčekové poukážky na cvičenie jogy v Rheia Centre.

Ste tehotná, máte zdravotné obmedzenie alebo ste začiatočník bez akýchkoľvek skúseností s cvičením jogy? Aj vzhľadom k súčasnej situácii máte obavy pridať sa do skupinových lekcií? A možno vám iba nevyhovuje časový harmonogram skupinových cvičení, no napriek tomu by ste chceli vyskúšať jogu práve u nás... V tom prípade pre vás máme ideálne riešenie...

Jemná joga vychádza z klasickej hatha jogy. Zameriava sa na rozvoj správneho dýchania a nenásilného rozhýbania celého tela. Jemnú jogu vám ponúkame formou individuálnych lekcií.

Kartu MultiSport môžete využiť aj v našom zariadení s doplatkom. Viac informácií k doplatkom v článku.