Aktuality

prečítajte si, čo je nové

Jemná joga vychádza z klasickej hatha jogy. Zameriava sa na rozvoj správneho dýchania a nenásilného rozhýbania celého tela. Tieto lekcie zostavujeme pre všetkých, ktorí si prešli alebo si práve prechádzajú náročným obdobím a ich telo potrebuje pomalý a nežný reštart.

Ste tehotná, máte zdravotné obmedzenie alebo ste začiatočník bez akýchkoľvek skúseností s cvičením jogy? Aj vzhľadom k súčasnej situácii máte obavy pridať sa do skupinových lekcií? A možno vám iba nevyhovuje časový harmonogram skupinových cvičení, no napriek tomu by ste chceli vyskúšať jogu práve u nás... V tom prípade pre vás máme ideálne riešenie...

Milá Žena, ak cítiš túžbu rásť a zdieľať svoju autentickosť v kruhu podobne naladených žien, tak práve Teba pozývame na sériu workshopov Alchýmia ženy. Stretnutia budú raz mesačne v piatok v Rheia Centre. Aktuálny termín nájdeš v rezervačnom systéme, cez ktorý sa môžeš aj prihlásť.

Hľadáte vhodný darček? Venujte svojim blízkym dobrý pocit vo vlastnom tele... Darujte im jogu. Kúsok zdravia, relax a harmónia nielen na cvičebnej podložke. Ponúkame vám darčekové poukážky na cvičenie jogy v Rheia Centre.

Fandíme všetkým zamestnávateľom, ktorým záleží na vyvážení osobného a pracovného života motiváciou svojich zamestnancov k pravidelnému pohybu a relaxácii. Preto sa aj Rheia Centrum rozhodlo vstúpiť do siete MultiSport.

Milá žena, pozývame Ťa na víkendové stretnutie s množstvom jemných a láskavých techník s hlbokými prežitkami seba samej, ale i ostatných žien. O svoje vhľady a vedomosti sa s Tebou podelí Marianka Kozlová, ktorá má bohaté skúsenosti v oblasti jogy, tantra jogy a Mohendžodára, ako aj v sprevádzaní žien na ich ceste za vedomým životom. Vítané sú ženy...

Milí priatelia, aj tento rok máte možnosť poukázať 2% zo svojich zaplatených daní. Ak radi chodievate zrelaxovať práve k nám, budeme vďační, ak podporíte práve naše Občianske združenie Šariš 69.