Aktuality

prečítajte si, čo je nové

Hľadáte vhodný vianočný darček? Venujte svojim blízkym dobrý pocit vo vlastnom tele... Darujte im jogu. Kúsok zdravia, relax a harmónia nielen na cvičebnej podložke. Ponúkame vám darčekové poukážky na cvičenie jogy v Rheia Centre.

Ste tehotná, máte zdravotné obmedzenie alebo ste začiatočník bez akýchkoľvek skúseností s cvičením jogy? Aj vzhľadom k súčasnej situácii máte obavy pridať sa do skupinových lekcií? A možno vám iba nevyhovuje časový harmonogram skupinových cvičení, no napriek tomu by ste chceli vyskúšať jogu práve u nás... V tom prípade pre vás máme ideálne riešenie...

Jemná joga vychádza z klasickej hatha jogy. Zameriava sa na rozvoj správneho dýchania a nenásilného rozhýbania celého tela. Jemnú jogu vám ponúkame formou individuálnych lekcií.

Kartu MultiSport môžete využiť aj v našom zariadení s doplatkom. Viac informácií k doplatkom v článku.

Výsledky pôsobenia ajurvédskej medicíny preukázala prax počas stáročí. Jej overené postupy na dosiahnutie vnútornej harmónie a optimálneho zdravia vám počas víkendového seminára prezradí ajurvédsky lekár Dr. Matti Kaur, MD. Ay. A., DrSc. a to už 7. a 8. augusta 2021 v Rheia Centre. Pripojiť sa môžete aj online a to cez aplikáciu ZOOM.

Namaľujte si osobnú mandalu podľa dátumu narodenia! Srdečne vás pozývame na zážitkový workshop maľovania osobných mandál podľa dátumu narodenia, ktorý bude 25. júla 2021. Ak si myslíte, že maľovať neviete, Eva Paronai vás vyvedieme z omylu. Domov odídete s úžasnými umeleckými dielami, ktoré s vami budú spolupracovať na zlepšení Vašej životnej...