Aktuality

prečítajte si, čo je nové

Pokiaľ sa rozhodnete využiť túto špeciálnu júnovú ponuku a vezmete svoju kamošku na jogu, obe pri svojej prvej návšteve ušetríte až 50% zo vstupného. Zľavy si však môžu uplatniť aj naši pravidelní jogíni. Ak chcete vedieť viac, čítajte ďalej...

19. mája 2023 o 17,00 h vás pozývame na workshop zameraný na techniku prevedenia asán. Workshop je vhodný pre všetkých začiatočníkov, ale aj pre tých, ktorí si chcú overiť, či cvičia správne. Naučte sa cvičiť bezpečne v rámci zásad zdravého jogového pohybu.

Neviete si vybrať, ktorý druh jogy by bol pre vás najvhodnejší? Pripravili sme prehľad s popisom lekcií a stupňom obtiažnosti od 0 (najnižší stupeň obtiažnosti) až po 4 (najvyšší stupeň obtiažnosti). Ak si stále nebudete vedieť vybrať, vyskúšajte si všetky lekcie od tej najmenej náročnej a zistite, čo bude vyhovovať práve vám. Následne môžete...

Ivana Cosmos Csomosová je aktívna lektorka jogy, vedomých cvičení, sebarozvoja a mindfulness/spirituality už vyše 20 rokov po celom svete. Už od 14. apríla 2023 ju máte možnosť zažiť na jej učiteľskom kurze pre inštruktorov jogy RYT 200 pod názvom Joga piatich živlov - Body Ritual, ktorý je akreditovaný Yoga Alliance školou RYS 200.

Pozývame vás na kurz Čchi kung čung juan - kurz I. pod vedením skúseného inštruktora čchi kung-u a terapeuta čínskej image medicine - Miroslava Chudeja. Kurz prebehne od 31. marca – 2. apríla 2023 v Rheia Centre na Levočskej 36. Kurz je v celkovom rozsahu 15 hodín teoretickej aj praktickej výuky. On-line účasť (čiastočná alebo úplná) je možná.

Milí priatelia, od 27. 2. 2023 nás v Prešove nájdete na novej adrese Levočská 6136/36 (Sídlisko III). Tešíme sa na vás v krásnych, novozrekonštruovaných podkrovných priestoroch :-).

Milí priatelia, aj tento rok máte možnosť poukázať 2% zo svojich zaplatených daní. Ak radi chodievate zrelaxovať práve k nám, budeme vďační, ak podporíte práve naše Občianske združenie Šariš 69.

Od januára 2023 nájdete v našom rozvrhu novú lekciu, pod názvom Relaxačná joga. Táto lekcia je určená nielen pre začiatočníkov, ale aj pre tých, ktorí viac ako ďalšiu aktivitu hľadajú fyzické a emočné uvoľnenie. Je vhodná pre osoby s náročným zamestnaním, ako aj pre všetkých, ktorí si chcú oddýchnuť a naučiť sa efektívne techniky na úľavu od stresu...