Aktuality
prečítajte si, čo je nové

Pozývame Vás na liečivú gongovú meditáciu dňa 1. marca 2019 o 17,30 h v Rheia Centre si môžete vychutnať ozdravujúce vibrácie tohto nástroja sprevádzané majstrom gongu Brij Allen Mahajan, Gongs of Light.

Iba ak utíšime svoju myseľ, môžeme sa započúvať do hlasu svojej duše. Najčastejšie sa nám prihovára skrz naše telo. Učíme sa jej porozumieť ponorením sa do pohybu i zastavenia, do vlastného dychu a rytmu, nacítenia si a rešpektovania svojich súčasných hraníc a limitov, ale aj prekročením svojej komfortnej zóny. To všetko nám ponúka joga. Ak sa k...

Bolestivá menštruácia, ťažkosti s otehotnením či nepríjemné prejavy menopauzy. Tzv. ženské problémy, ktorých spoločným menovateľom môže byť hormonálna nerovnováha. Joga nám ponúka účinné cviky, ktoré vedia dostať naše hormóny do rovnováhy. Ako na to, to sa dozviete na workshope už 18. januára 2019.

Myslíte si o sebe, že neviete spievať? Nechajte sa presvedčiť o opaku a objavte svoj hlasový prejav s terapeutkou Danielou Chomou 27. januára 2019 na hlasovom workshope. Nebude to ,,len" o spievaní. Bude to o tom, ako náš Hlas prebudiť k životu a nechať ho nami znieť a prehovárať. Umožníme mu povstať zo skrytých kútov, kde bol...

16. december 2018 bude patriť praktickým ukážkam ako si pomôcť udržať svoj životný priestor (bývanie, prácu, seba samého) v čo najviac čistých a harmonických vibráciách. Worshopom vás prevedie Swami Dayananda (Daniel Krupaji Máčovský).

Hľadáte vhodný vianočný darček? Venujte svojim blízkym dobrý pocit vo vlastnom tele! Darujte im jogu! Kúsok zdravia, relax a harmónia nielen na cvičebnej podložke. Ponúkame vám darčekové poukážky na cvičenie jogy v Rheia Centre Prešov.

Havajský tanec Hula nie sú len naučené kroky. Je to sama príroda, more a príbehy ľudí, ktorí v nej žijú. Je to tiež meditácia, radosť a slnko v srdci. Ak chcete nechať tancovať aj svoju dušu a stretnúť šťastných ľudí, pridajte sa k nám na kurze havajského tanca od 4. októbra 2018 v Rheia Centre!

Fandíme všetkým zamestnávateľom, ktorým záleží na vyvážení osobného a pracovného života motiváciou svojich zamestnancov k pravidelnému pohybu a relaxácii. Preto sme sa rozhodli vstúpiť do siete MultiSport! Pokiaľ ste teda držiteľom karty MultiSport, neváhajte využiť tento benefit aj v Rheia Centre pri cvičení jogy:-) Čítajte ďalej...

Je jedno, či ste nábožensky založení alebo ste bez vierovyznania. Je jedno, na akej ceste a v akej momentálnej fáze života sa práve nachádzate. Pravda je súčasťou aj vášho vnútra a môže vám byť odhalená vďaka správnemu nasmerovaniu... Príďte si vychutnať inšpiratívnu atmosféru meditačného stretnutia, ktorá pomôže rozhorieť aj váš vnútorný plameň ...

Milí jogíni, letné mesiace využijeme v Rheia Centre na prípravu cvičebného priestoru, vzdelávanie a samozrejme, na oddych:-).