Darujte nám 2%

26.03.2019

Milí priatelia, aj tento rok sa na vás obraciame s prosbou o 2% z Vašich zaplatených daní. Pokiaľ teda ešte nemáte nikoho, komu by ste chceli prispieť, budeme vďační, ak si vyberiete práve naše Občianske združenie Šariš 69.


Od vzniku nášho občianskeho združenia sme prešli kus cesty, zveľadili cvičebné priestory, zariadili šatňu, zrealizovali množstvo seminárov, kurzov a workshopov, či nakúpili rôzne pomôcky a zariadenie.  Keďže fungujeme ako občianske združenie a času popri práci nie je nazvyš, iba vďaka vám sme mohli vytvoriť Rheia Centrum - miesto pokoja, relaxu a sebarovzovoja.

Ďakujeme vám, že spolu s nami pracujete na rozvoji tela i ducha a prichádzate k nám na pravidelné cvičenia či semináre.  Našou víziou do budúcnosti je zabezpečenie viac pomôcok pre relaxačnú jogu a muzikoterapiu. Vaše 2% nám tiež pomôžu naďalej organizovať zaujímavé workshopy a semináre s inšpiratívnymi ľuďmi a koniec koncov budú slúžiť práve Vám:-).

Ak sa teda rozhodnete nás podporiť, stačí ak nám prinesiete potvrdenie od zamestnávateľa. My ich vypíšeme za vás a odovzdáme na Daňový úrad. Naše údaje nájdete TU.

Ďakujeme za vašu podporu.

Vaše Rheia Centrum:-)