Venujte nám 2%

23.01.2020

Milí priatelia, aj tento rok sa na vás obraciame s prosbou o 2% z Vašich zaplatených daní. Pokiaľ teda ešte nemáte nikoho, komu by ste chceli prispieť, budeme vďační, ak si vyberiete práve naše Občianske združenie Šariš 69.


Od vzniku nášho občianskeho združenia sme prešli kus cesty, zveľadili cvičebné priestory, zariadili šatňu, zrealizovali množstvo seminárov, kurzov a workshopov, či nakúpili rôzne pomôcky a zariadenie. Iba vďaka vám a vašej podpore sme mohli vytvoriť Rheia Centrum - miesto pokoja, relaxu a sebarovzovoja.

Ďakujeme vám, že spolu s nami pracujete na rozvoji tela i ducha a prichádzate k nám na pravidelné cvičenia či semináre.  Našou víziou do budúcnosti je zabezpečenie pomôcok pre relaxačnú jogu a muzikoterapiu ako aj organizácia školení v oblasti jogy a ajurvédy, zdravého životného štýlu a celostného prístupu ako k zdraviu. Vaše 2% sa tak koniec koncov vrátia k späť vám...

Ak sa rozhodnete nás podporiť, stačí ak nám prinesiete potvrdenie od zamestnávateľa. My ho vypíšeme za vás a odovzdáme na Daňový úrad. Naše údaje nájdete TU.

Ďakujeme za vašu podporu.

Vaše Rheia Centrum:-)