Kto sme

Joga Rheia - miesto oddychu

Joga Rheia je starostlivo vytvorené harmonické miesto, kde zaručene načerpáte energiu nielen pre telo, ale aj dušu. Držíme vám priestor, aby ste objavili silu tela, pokoj mysle a vnútornú radosť, ktoré vás prevedú každou životnou etapou...

Dbáme o správnosť cvičenia a vaše zdravie

Našim krédom je prepojenie zdravého jogového pohybu s hlbokým uvoľnením tela a mysle. Záleží nám na tom, aby ste u nás pri cvičení zažili maximálny komfort bez ohľadu na to, či ste pokročilí alebo s jogou iba začínate. 

Preto máme pre každého k dispozícii úplne zdarma kvalitnú podložku na cvičenie ako aj dostatok ďalších pomôcok potrebných k rozvoju flexibility, korektnosti prevedenia asán (pozícií tela) či k prehĺbeniu uvoľnenia. 

Joga pre nás nie je iba telesné cvičenie

Joga je s cesta, ktorou kráčame spolu s vami, aby sme objavili to záhadné spojenie tela, mysle a srdca. Ponúkame vám osvedčené spôsoby ako prehĺbiť vnútorný pokoj, zlepšiť zdravie ako aj celkovú kvalitu svojho života: joga, jogová terapia, meditácia, dychové cvičenia, sebarozvojové workshopy, aromaterapia, muzikoterapia.

Sme tu pre vás

Ing. Adriana Pavúrová

Kvalifikácia:

Mgr. Terézia Smaržiková

Kvalifikácia:

Na ceste do hĺbok vlastného vnútra svetlo duše zvykne osvetliť aj naše tiene: tie časti nás samých, ktoré nás bolia, ktoré sme odmietli a pochovali kdesi hlboko... A vtedy si budeme vzájomne oporou... Raz sa nám bude dariť viac, inokedy menej. A tak to bude v poriadku... Lebo toto je jednoducho Život...