Darčekový poukaz - Body&Mind Restart

06.10.2023

Milí priatelia, prinášame vám skvelý darček, ktorým môžete potešiť ako svojich blízkych, tak určite aj seba. Pri jeho príprave sme mysleli na to, aby bolo cvičenie nielen jogy, ale akýkoľvek iný druh pohybu a športu pre vás zdravý a bezpečný. Nezabudli sme ani na prepojenie tela a mysle prostredníctvom zaujímavých techník pre hĺbkovú relaxáciu a uvoľnenie. Ak sme vás zaujali, čítajte ďalej...

Účinná trojkombinácia pre reštart tela a mysle

Konzultácia s fyzioterapeutkou

V prvom rade máte v cene poukazu 1x hodinovú konzultáciu a cvičenie pod dohľadom skúsenej fyzioterapeutky Danky Kopaňovej. Tá sa na vás dôkladne pozrie, odhalí vaše prípadne nespráve pohybové stereotypy a naučí vás, ako správne zapájať pri cvičení jednotlivé svaly a svalové reťazce a to maximálne personalizovane, na základe vašich individuálnych potrieb tak, aby bolo pre vás akékoľvek cvičenie bezpečné a účinné. Konzultáciu s fyzioterapeutom pred cvičením odporúčame aj jogovým začiatočníkom alebo ľuďom, ktorí cvičia už dlhšie, ale nevidia na svojom zdravotnom stave výraznejší progres. Niekedy stačí upraviť naozaj málo a výsledky sú prekvapujúce...

Dve lekcie jogy z našej ponuky podľa vášho výberu

V našej ponuke nájdete rôzne štýly jogového pohybu, ktoré sú vhodné pre začiatočníkov, ale aj pre tých, ktorí sa joge či inému pohybu venujú už dlhšie. Navštíviť môžete dve lekcie z našej ponuky, s ktorých výberom vám rady poradia lektorky (RYT 200) Terezka Smaržiková a Adriana Pavúrová.

Hĺbková relaxácia s AVS prístrojom

Poslednou, ale nemenej dôležitou súčasťou nášho darčekového setu je možnosť vyskúšať si AVS prístroj, ktorý je jediný svojho druhu v Prešove. AVS prístroj prevádzkuje homeopatka a kraniosakrálna terapeutka Vierka Kačmaríková. Audiovizuálne relaxačné zariadenie (kombinácia špeciálnych okuliarov a slúchadiel) je skvelým pomocníkom, ktorým môžete dosiahnuť hlbokú relaxáciu tela a mysle. AVS prístroj nielen ladí mozgové vlny, ale napomáha pri rôznych problémoch, ako sú úzkostné stavy, depresia, vyhorenie, nespavosť, hyperaktivita, pískanie v ušiach, stres a iné.

Zvýhodnená cena

Za hodinovú konzultáciu a cvičnie s fyzioterapetukou, 2 lekcie jogy podľa vlastného výberu a jedno sedenie na AVS prístroji zaplatíte zvýhodnenú cenu 50€.

Máte záujem?

V prípade záujmu nás kontaktujte na: jogapresov@gmail.com. Darčekový poukaz vám vieme zaslať aj mailom a všetky sedenia a cvičenia absolvujete u nás, v priestoroch Joga Rheia na Levočskej 36 v Prešove.