Aktualizovaný harmonogram cvičení na rok 2017

31.12.2016

Milí priatelia, ďakujeme za vašu podporu v uplynulom roku 2016. Prežili sme spolu množstvo hodín, kedy sme v chvíľach vedomého dychu a pohybu vnímali svoje telo a prijímali aj jeho obmedzenia, stišovali svoje myšlienky, aby sme mohli objaviť svoje vnútro i svoje skutočné pocity a v momentoch zastavenia a znehybnenia v pohybe i pri relaxácii prijímali svoju silu a skrytý potenciál.  Aj v nasledujúcom roku 2017 sa tešíme, že sa budeme navzájom sprevádzať, inšpirovať sa a rozdúchavať a šíriť oheň vášne a lásky sebe samým i ľuďom okolo, s otvorenou náručou prijímať nekonečné možnosti života a spolu si svietiť na cestu k sebapoznaniu...

Foto: www.pixabay.com

Preto pre vás aj v ďalšom roku pripravujeme zaujímavé semináre, prednášky a wokshopy ako aj pravidelné cvičenia jogy. Ponúkame ochutnávku najbližších udalostí:-) :

1. Joga s Františkom sa zo stredy presúva na štvrtok (od 17,30 h - 19,00h)

2. Nebudú chýbať ani obľúbené piatkové meditácie, najbližšie už 13.1.2017 Atišova meditácia srdca

3. 20.1.2017 - workshop Pozdrav slnku, určených pre tých, ktorí ešte jogu necvičili, ako aj pre všetkých tých, ktorí chcú vyladiť svoju asánovú prax. V každej asáne sa zastavíme, pokiaľ treba, lektorka Vás v asáne napraví, aby sme doladili také nastavenie tela, ktoré bude podporovať zdravý jogový pohyb.

4. 21.1.2017 - workshop "Joga pre ženské zdravie a hormonálnu rovnováhu" - tu sa naučíte hormonálnu zostavu, ktorá je osvedčená pri rôznych ženských problémoch. Tiež obdržíte pracovný materiál pre pohodlné cvičenie v pohodlí domova.

5. 18.2.2017 - prednáška a seminár úspešnej fyzioterapeutky Moniky Šrenkelovej, "Popôrodná diastáza a jej vplyv na celkové zdravie ženy". Diastáza je rozostup brušných svalov, ktorý netrápi iba ženy po pôrode. Súčasťou seminára bude aj diagnostika. 

6. A mnoho ďalších zaujímavých udalostí, o ktorých vás budeme včas informovať:-)