Joga pre ženské zdravie a hormonálnu rovnováhu -18. január 2019

21.12.2018

Bolestivá menštruácia, ťažkosti s otehotnením či nepríjemné prejavy menopauzy. Tzv. ženské problémy, ktorých spoločným menovateľom môže byť hormonálna nerovnováha. Joga nám ponúka účinné cviky, ktoré vedia dostať naše hormóny do rovnováhy. Ako na to, to sa dozviete na workshope už 18. januára 2019.

KEDY: 18. január 2019 od 17.00 do 20,30 h

KDE: Rheia Centrum, Jarková 2, Prešov

PRIHLÁSENIE: Prilhláste sa prostredníctvom rezervačného systému (ak sa vám udalosť nezobrazuje, nastavte si správny dátum)

CENA: 45€ 

(V cene workshopu je aj manuál s popisom cvikov pre samostatnú domácu prax. Sumu je potrebné uhradiť prevodom na účet: SK02 7500 0000 0040 2518 9610 (ČSOB) a to do 16. januára 2019. Pre identifikáciu platby a potreby faktúry nezabudnite uviesť do poznámky svoje meno a adresu.)

Hormonálna disbalancia spôsobuje v organizme ženy rôzne problémy: 

  • nepríjemné prejavy menopauzy, 
  • cystické vyječníky, 
  • zvýšená či znížená funkcia štítnej žľazy,
  • myómy,
  • bolestivú či nepravidelnú menštruáciu, 
  • ťažkosti s otehotnením... 

Príčinou je často nedostatok pohybu, niekedy aj nadmerná fyzická záťaž, nesprávne dýchanie a predovšetkým stres... 

Zostava jednoduchých a účinných jogových cvikov, dychov a techník sa môže stať vašim pomocníkom pri vyladení nielen vášho hormonálneho systému, ale aj celého vášho spôsobu fungovania v bežnom živote. 

V závere nás čaká silná meditácia na prečistenie rodových línií, aby sme prostredníctvom spojenia sa so silou svojich koreňov uzdravili svoju zranenú ženskú energiu.

Tešia sa na Vás Aďka a Terezka.