Harmonogram

Harmonogram cvičení 

Momentálne máme prázdniny! Tešíme sa na vás opäť v septembri!

Milí jogíni, letné mesiace využijeme v Rheia Centre na prípravu cvičebného priestoru, vzdelávanie a samozrejme, na oddych:-). Preto sa na skupinových cvičeniach stretneme až v septembri. Nový harmonogram cvičení bude uverejnený v mesiaci august. Dovtedy vám ďakujeme za vašu priazeň a podporu, želáme nádherné leto, priestor na regeneráciu síl a veľa, veľa slnka, predovšetkým v duši:-).

Vysvetlivky: 

otvorená lekcia: môžete ju navštevovať kedykoľvek, podľa vlastných časových možností, prihlásiť sa stačí najneskôr v deň cvičenia telefonicky (viď nižšie - Prihlásenie na lekciu)

uzatvorený kurz: označuje  ucelený cyklus cvičení jogy, pozostávajúci z niekoľkých lekcií jogy (trvajúci spravidla niekoľko mesiacov), určený pre uzatvorenú skupinku cvičiacich

individuálne lekcie: vopred dohodnuté cvičenia, kedy cvičí jeden cvičenec pod vedením lektora (cena individuálnej lekcie je podľa platného cenníka)

PRIHLÁSENIE NA LEKCIU

Pre pravidelných cvičencov

V prípade záujmu o cvičenie je potrebné prihlásiť sa aspoň deň vopred prostredníctvom zaslania e-mailu na jogapresov@gmail.com. Do predmetu alebo tela e-mailu napíšte aj meno lektora, o ktorého lekciu máte záujem. Je možné prihlásiť sa aj v deň cvičenia - telefonicky (tel. kontakty na lektorov sú uvedené nižšie). V prípade zrušenia lekcie budú informovaní iba prihlásení záujemcovia.

Tel. kontakty:

Aďka: +421 907 122 077

Terezka: +421 902 322 250 

František: +421 944 373 418

Marianka: +421 949 693 565

Ak ste u nás ešte necvičili

V prípade, že nás navštívite prvýkrát, je potrebné najskôr vyplniť prihlasovací formulár TU. Potom pre vás platí spôsob prihlasovania uvedený vyššie :-)

Vyberte si svoju lekciu jogy

Radi by ste prišli, ale stále neviete, ktorú lekciu si vybrať? Ponúkame vám krátku vizitku našich lektorov, kde vám predstavia, na čo sú zamerané ich lekcie jogy. Pokojne návštívte hodiny každého z nich a kombinujte podľa chuti, nálady, či zdravotného stavu:-)