Prehľad akcií

V najbližšom období sa v Rheia Centre Prešov môžete tešiť na tieto pripravované sebarozvojové podujatia:

Foto: www.pixabay.com

9. február 2019 - Maľovanie osobných mandál (Namaľujte si osobnú mandalu podľa dátumu narodenia! Dozviete sa, ako naprogramovať vašej mandale špecifické vyžarovanie, ktoré vám pomôže posilniť zdravie, pritiahnuť peniaze, zabudnúť na minulosť či upraviť vzťahy.) Kurzom vás prevedie Eva Paronai.

15. február 2019 - Ako cvičiť jogu v rámci zásad zdravého pohybu (workshop) - Aj jogou si totiž môžeme ublížiť. Hlavne vtedy, ak nerešpektujeme hranice svojho tela. Pokiaľ však vieme zásady, ako cvičiť zdravo a bezpečne, už nám nič nebráni vychutnať si úžasné benefity jogy. Workshop s Adrianou Pavúrovou a Teréziou Smaržikovou.

16. až 17. február 2019 - Čung jüan čchi kung - kurz I. stupňa - (Naučíte sa, ako zvýšiť množstvo aj kvalitu vlastnej energie, a ako ju využívať k ozdraveniu, k zvýšeniu imunity a zlepšeniu intelektu. Cvičením nastoľujeme vnútornú rovnováhu jin - jang. Naučíme sa ako očisťovať organizmus, zbavovať sa napätia, posilňovať obličky...) Kurz vedie certifikovaný učiteľ Miroslav Chudej.

22. február 2019 - Meditácia a restoratívna joga - fyzicky nenáročné cvičenie za pomoci pomôcok je vhodné pre všetky vekové aj kondičné úrovne a odporúča sa aj v čase rekonvalescencie, či ako kompenzácia fyzicky náročnejších športov. Workshop s Adrianou Pavúrovou a Teréziou Smaržikovou.

23. február 2019 - Simply meditation (kurz) - naučte sa súbor meditačných techník s certifikovanou lektorkou Ing. Adrianou Tomečkovou.

25. februára 2019 - Ako myslenie ovplyvňuje naše zdravie (prednáška) - ako myseľ ovplyvňuje biologické procesy v našom tele? Je stres iba veľkým strašiakom alebo môže byť aj na niečo dobrý? Odpovede na tieto otázky a ešte oveľa viac sa dna prednáške lektorky meditačných techník Adriany Tomečkovej.)

 

1. marec 2019 - Liečivá gongová meditácia (Gong je jeden z najstarších hudobných nástrojov. Zvuk gongu prechádza mysľou a rýchlo vytvára meditatívny stav a hlbokú relaxáciu. Worskhopom vás prevedie Brij Allen Mahajan)

2. marec 2019 - Joga ako poézia pohybu (umelecké poňatie jogy s Matejom Štepitom)

9. marec 2019 - Spojenie Ashtangy a jin jogy 2harmonické prepojenie protikladov. Workshopom vás budú sprevádzať Zuzka Poklembová (jin joga) a Riško Széplaki (ashtanga). 

15. marec 2019 - Jogová terapia pre oblasť krčnej chrbtice a ramien (workshop jogovej terapie s Adrianou Pavúrovu a Teréziou Smaržikovou)

29. marec 2019 - Ako cvičiť jogu v rámci zásad zdravého jogového pobybu (workshop s Adrianou a Terezkou spojený s asistenciou/naprávaním v jednotlivých asánach).

19. máj 2019 - Cesta k prameňu životnej sily (worskhop vedie Swami Dayananda Babaji - Daniel Krupaji Máčovský).