Otvárame 3. mája 2021

30.04.2021

Od pondelka 3. mája 2021 sa na vás opäť tešíme v Rheia Centre pri spoločných cvičeniach jogy. Cvičíme v rovnakých časoch tak, ako ste boli zvyknutí, ale máme prichystaných aj zopár noviniek.

Online lekcie

Keďže z kapacitných dôvodov nebudeme môcť vyhovieť všetkým, lekcie budeme vysielať aj online cez ZOOM (žltá udalosť v rezervačnom systéme).  Každý, kto si bude chcieť zacvičiť online, prihlási sa klasicky cez rezervačný systém a my vám pred lekciou pošleme link, cez ktorý sa s nami spojíte. V prípade, že lekciu nestihnete online, jej záznam vám sprístupníme na 48 hodín (výnimkou zatiaľ bude nová lekcia jemnej jogy, ktorá sa nebude cvičiť online).

Ako si nainštalovať ZOOM.

Informácie k platbe za online lekcie

Cena online lekcie je 5 €, takže pokiaľ už máte predplatené vstupy (v hodnote 7€), po vyčerpaní vstupov Vám vrátime prislúchajúci kredit, ktorý môžete použiť na ďalšie vstupy.

V prípade záujmu o úhradu bankovým prevodom uhraďte sumu za zvolenú službu (viď cenník) na náš účet: SK02 7500 0000 0040 2518 9610 (ČSOB). Do poznámky nezabudnite uviesť svoje meno a priezvisko.

Informácia pre držiteľov karty MultiSport

Doplatok ku karte Multisport je v hodnote 15€ alebo 30€. Bližšie informácie tu. Pre online cvičenia kartu Multisport nie je možné použiť.

Dodržujeme bezpečnostné opatrenia

- vstup na lekcie s platným testom podľa aktuálnych kovid opatrení,

- vstup do priestorov s respirátorom,

- cvičenie bez respirátora,

- dezinfekcia rúk pri vstupe do priestorov,

- každý si nosí vlastné pomôcky na cvičenie (podložka, deka alebo šatka na prikrytie počas relaxácie)

- naša podložka slúži iba ako značka, na ktorú si môžete dať vlastnú podložku.