Medzinárodný deň jogy v Rheia Centre s bohatým programom - 21. jún 2019

12.06.2019

Milí priatelia, srdečne vás pozývame k nám do Rheia Centra na oslavu zdravia, harmónie a pohybu pri príležitosti medzinárodného dňa jogy. Ako poďakovanie za vašu priazeň sme si pre vás pripravili pestrý program s pohostením. A pokiaľ ste u nás ešte neboli, berte to ako deň otvorených dverí s možnosťou spoznať nás. Po celý deň je pre všetkých vstup zdarma!

Program k medzinárodnému dňu jogy - 21.6.2019:

14,30 - 14,45     Pranajáma (ovplyvňovanie toku energie za pomoci dychových techník)  

15,00 - 16,00    Jemná joga s Aďkou (Príjemné rozhýbanie s dôrazom na správne dýchanie pre každého.) 

16,30 - 17,00    ÓM Chanting s Adriankou (skupinová technika, ktorá používa transformačnú silu zvuku ÓM na aktiváciu samoliečebného potenciálu účastníkov)

17,10 - 18,10     Joga v rytme tanca s Terezkou (jogové asány ako tanec ladnosti a ženskosti)

18,15 - 18,30      Meditácia srdca s Adriankou (meditačná technika s certifikovanou lektorkou meditačných techník Ing. Adriankou Tomečkovou)

18,35 - 19,15       Fasciálna joga s Aďkou (Donedávna sa fasciám neprikladal takmer žiaden význam. Boli iba súčasťou spojivového tkaniva, ktorý obaľuje svaly či orgány. Dnes však vďaka rôznym výskumom vieme, že fascie majú veľa rozličných funkcií a významne ovplyvňujú celý náš pohybový aparát.)

 

19,15 - 19,30      Záverečná zážitková meditácia s Terezkou (Dovoliť si uvoľniť sa, je nevyhnutnou podmienkou k obnoveniu mentálnej aj fyzickej energie. Zážitková relaxácia sa môže stať účinným nástrojom, ako toto uvoľnenie dosiahnuť.) 

19,30 - 20,30     Pohostenie, diskusia, zdieľanie

Zmena programu je vyhradená...

Ako to bude prebiehať:


Ak vás program zaujal, budeme sa tešiť z vašej Prítomnosti. Môžete sa zúčastniť celého programu, alebo môžete prísť iba na vybrané lekcie. Z dôvodu obmedzenej kapacity je potrebné sa na jednotlivé lekcie prihlásiť - tak ako vždy, cez náš rezervačný systém. 

Prineste si iba pohodlné oblečenie, všetko ostatné vrátanie podložiek na cvičenie a občerstvenia budeme mať pripravené:-)

Namasté:-)
Tešia sa na vás Aďka, Adrianka a Terezka