Tipy pod stromček: darujte (si) zážitkové Vianoce

04.12.2020

Milí priatelia, chceme vám zaželať krásny adventný čas naplnený pokojom, radosťou a zdravím. To sú azda najvzácnejšie dary, ktoré si v dnešnej dobe môžeme želať. Preto Vám aj my z Rheia Centra a Elite Ayurcare posielame tipy na darčeky, ktoré vám pomôžu vystúpiť z kolobehu, užiť si prítomný okamih a dopriať si zážitok uvoľnenia a dobrého pocitu vo vlastnom tele:

1. "Elite Christmas Day" - ajurvédske terapie, aromaterapia a štvorchodové vianočné menu, ktoré pre Vás pripraví najlepšia a najvyhľadávanejšia ajurvédska kuchárka na Slovensku - Zuzana Dobromila Bartovicová. (Termín: 12.12.2020 a pre klientov Rheia Centra aj 13.12.2020).

2. Voucher "Elitné ajurvédske Vianoce" - obsahuje 1x online konzultáciu s ajruvédskym lekárom + 2x ajurvédske terapie podľa vlastného výberu.

3. Voucher "Záblesk ajurvédy" - cenovo najvýhodnejší darčekový variant, v ktorom sa v ideálnom pomere snúbia ajurvédske postupy pre krásu a účinnú relaxáciu...

4. "Aristham" - fermentované bylinné nápoje s obsahom alkoholu, v ajurvéde známe ako aristham, ktoré vás zohrejú, podporia chuť do jedla, ale aj povzbudia trávenie.

5. "Darčeková poukážka na jogu" - podľa vlastného výberu (aj na individuálne cvičenie).

6. "Sviečky RoyalCandles" - ručne vyrábané zo 100%-ného kryštalického palmového vosku. Na výrobu farebných sviečok používame certifikované farby nemeckej značky BEKRO a do vonných sviečok pridávame iba vysoko kvalitné esenciálne oleje (cena 20€).

7. Indická káva "Elite Delicasy India PLANTA" - táto jedinečná indická káva bude v ponuke Elite Ayurcare od 7.12.2020. Po svete sa preslávila obzvlášť netradičným zpôsobom prípravy, tzv. monzunovním (angl. monsooning), ktorý spája súčastný zpôsob pestovania kávy s históriou.

Ďakujeme za Vašu priazeň, priateľstvo a podporu a to nielen v tomto, po viacerých stránkach zaujímavom roku.

Prajeme Vám požehnané Vianoce a do ďalšieho roka hojnosť, radosť, lásku, zdravie a mier. Nech ten ďalší rok ešte o čosi viac dokážeme milovať život, ktorý žijeme a dovolíme si žiť život, ktorý milujeme...

S láskou Aďka a Terezka