Elitné Vianoce: Záblesk ajurvédy

04.12.2020

V rámci akcie "Elitné Vianoce" v Elite Ayurcare Living Medispa sme pre vás pripravili cenovo najvýhodnejší darčekový variant, v ktorom sa v ideálnom pomere snúbia ajurvédske postupy pre krásu a účinnú relaxáciu... Potešte seba a svojich blízkych "Zábleskom ajurvédy"...

Voucher "Záblesk ajurvédy" obsahuje:

Mukha Abhyanga

Úžasný relaxačný zážitok, ktorý očisťuje, vyživuje a omladzuje pokožku tváre a krku a pomáha udržiavať pružnosť všetkých jej vrstiev. Je to jedna z najlepších prírodných kozmetických procedúr na stimuláciu tvorby vlastného kolagénu a získanie zdravej a žiarivej pokožky. Masáž sa vykonáva so zvláštnym zameraním na marmy (životne dôležité body) a prispieva aj k výraznému mentálnemu uvoľneniu.

Samvahana

Zvuková rezonančná a vibračná terapia je starobylou terapiou využívajúcou rôzne frekvencie, ktoré pomáhajú znovu naštartovať samoliečiaci systém tela. Zvuk tibetských mís pri tejto terapii preniká do najhlbších úrovní každej jednej bunky. Zvuková terapia je účinná nielen pri dosiahnutí stavu úplnej relaxácie, ale je známa tým, že pomáha liečiť úzkosť, vysoký krvný tlak, depresie, poruchy spánku, chronické bolesti kĺbov, svalov a šliach.

Zážitková vedená relaxácia

Naštartujete samoliečebné procesy svojho tela jeho zámerným a vedomým uvoľňovaním. Uvoľnenie vo fyzickej oblasti je totiž prepojené s uvoľnením na úrovni psychickej. Fyziologicky dochádza k zníženiu množstva impulzov, ktoré do mozgu prichádzajú zo svalov. Telu tak nič nebráni, aby sa účinnejšie regenerovalo a zotavovalo. Zároveň sa prostredníctvom relaxácie naučíte správnemu dýchaniu. Správna technika pokojného, relaxujúceho dýchania je zvlášť dôležitá vo chvíľach stresu či pri prekonávaní bolesti.

Trvanie procedúr: 60 min

Cena balíčka: 55€

Prihlásenie: jogapresov@gmail.com (informácie k platbe vám zašleme po prihlásení).