Referencie

Po 3 odležaných rizikových tehotenstvách bol moj chrbát na tom dosť zle. Skúšala som calanetiku, cantienicu, pilates, power jogu, posilňovanie atd. Pomaly som sa nejako zbierala, ale stále to nebolo ono. Až ked som sa dostala k Aďke a Terezke, začala som cítiť, že moje telo sa "napojilo" a reaguje výrazne pozitívne. Kľúč je asi v tom, že sa jedná o jogu, v ktorej je ukrytá mnoho-mnoho generačná skúsenosť a múdrosť a tiež to, že Aďka aj Terezka cvik dopodrobna vysvetlia. Zhruba povedané, tréner vo fitku povie "urobte 10 klikov", ale oni presne vysvetlia ako klik urobiť. A v tom je ten vtip. Len tak sa mi mohli začať naprávať od základu zlé pohybové vzorce. Dnes, aj keď niekoľko mesiacov cvčím iba jogu 2x do týždňa, môj zať nechápal, ako som s ním vyniesla po schodoch hore 2 poschodia posteľ... a keď som po roku včera sadla na bicykel a šlapala som naplno, dnes necítim žiadnu svalovicu a najviac ma prekvapuje, že sa vôbec nezadýchavam, a to nemám žiadny kondičný tréning... Môj sen je ísť na Gerlach a teraz sa konečne na to začínam cítiť... Vďaka vám za všetko dievčatá :-) (Katka, D.)"

"Páči sa mi u vás atmosféra, ako je všetko pred hodinou pekne prichystané a cvičenie flow jógy je super:-)" (Denisa, M.)

"Príjemné prostredie a kvalitné hodiny." (Daniela, H.)

"Ak chcete zažiť tú pravú jogu, ktorá dá vášmu telu a duši presne to, čo potrebuje, neváhajte a príďe. Ja ostavám verná a odporúčam ďalej ;-)." (Milota, T.)

"V Rheia centre sa cítim perfektne. Vďaka úžasným lektorkám som sa do jogy zamilovala. Nadobudla som silu, flexibilitu, sebavedomie, zmizli bolesti krčnej chrbtice a tŕpnutie rúk, naučila som sa meditovať a mať rada samu seba. Za to všetko vďačím Rheia centru - Aďke a Terezke (a aj sebe :-))." (Katarína, K.)

"Každé cvičenie ma posilňuje a upokojuje. Ďakujem, ste super." (Jana, K.)

"Skvelé miesto na rozhýbanie celého tela a meditáciu:-)." (Júlia, K.)

"Lektorky ponúkajú na jogových cvičeniach jedinečný spôsob spolupráce tela a mysle, ktorý sa líši od ostatných druhov jogy v našom meste tým, že pomocou špeciálnych cvikov neustále navracia myseľ k relaxácii. Cvičenia sú zamerané nie na opakovanie tých istých pohybov dookola, ale na precvičenie celého tela. Cvičievam každodenne, ale netušila som, koľko šliach a svalov som roky zanedbávala. Poobede ma zvykla bolievať hlava - počas cvičenia jogy u vás som sa naučila, že pri predýchavaní a dôkladnom "vyprázdnení" mysle bolesť ustúpi. Odvtedy ju dokážem kedykoľvek zvládnuť za pár minút." (Zuzana, K.)

"Cvičenie jogy mi prinieslo nesmierne veľa dobrého. Naučila som sa, aké dôležité je dýchanie, zlepšil sa mi postoj tela, viem si cvičením pomôcť pri bolesti a stuhnutosti tela, som spokojnejšia a objavila som nové svaly na svojom tele :) Joga mi výrazne pomohla preniesť sa cez zložité obdobie môjho života. ." (Eva, T.)

"Veľmi príjemné lektorky. Super prostredie. Ďakujem." (Igor, M.)

"Super prostredie, atmosféra, prístup a cvičiteľky." (Gabriela, K.)

"Vrelo odporúčam, príjemná atmosféra a profesionálne cvičiteľky." (Beáta, Č.)

"Úžasný prístup k joge, krásne hodiny zakončené uvoľňujúcou meditáciou. Určite Rheia Centrum Prešov odporúčam všetkými desiatimi, a to hlavne preto, že ja ako sporadický cvičenec jogy sa na hodinách cítim v pohode a nie menejcenne. Veľké ďakujem úžasným babám Aďke & Terezke :)" (Soňa, S.)

"Veľmi ochotný a príjemný prístup. Teším sa na každú hodinu :-)"  (Zuznama, M.)

"Stále sa snažíte niečo zlepšovať, či už v v cvičebnom priestore, ponuke lekcií a workshopov, priateľský prístup, vedenie lekcie, usmerňovanie pri cvičení..." (Monika, B.)

"Cítila som sa príjemne, prostredie pekné, dámy (Aďka aj Terezka) veľmi milé. Musím sa priznať, že som k Vám chodila krátko, ale ak sa bude dať, určite ešte prídem. Ďakujem." (Svetlana, Š.)

"Vďaka Vám si užívam fyzickú a duševnú pohodu." (Patrícia, B.)

"Príjemné prostredie, úžasné cvičiteľky Aďka a Terezka, vrelo odporúčam." (Emília, K.)

"Veľmi príjemný priestor, ktorý je zárukou kvalitných workshopov a cvičení, kde mám možnosť stretnúť veľmi zaujímavých ľudí, zúčastniť sa úžasných kurzov (napr. Tantra, Čchi kung). Naozaj veľké plus, že máme v Prešove možnosť stále sa nejako obohatiť a posúvať. Ďakujem Terke a Aďke, že tu stále privedú zaujímavých hostí. Za ich lektorovanie, čas a veľký kus zo seba, ktorý zakaždým vložia do toho, čo robia." (Júlia, M.)

"Ja takéto hodnotenia nepíšem veľmi rada. Avšak Rheia centrum hodnotím len a len pozitívne :) Do žiadneho iného jogového centra som nechodila a nemám ani potrebu. Cítim sa v priestoroch centra veľmi dobre, možno až na tú maličkú šatňu ;) Podľa môjho názoru dievčatá centrum vedú veľmi dobre, snažia sa, vymýšľajú stále niečo nové, resp. si ich to nájde samo....sú na dobrej vlne :)" (Alexandra, M.)

"Výborne vedená joga, určite odporúčam všetkým, ktorí majú nejaký zdravotný problém, alebo si chcú len tak zacvičiť a zrelaxovať :)" (Zuzana, R.)

"100% spokojnosť, prostredie aj kolektív." (Marika, Š.)

"Dávam najvyššie hodnotenie, lebo sa mi u Vás veľmi páči!" (Eva, P.)

"Príjemný prístup, príjemné prostredie a skvelé cvičenie. Telo si zamaká a duša oddýchne."  (Mária, F.)

"Som veľmi spokojná" (Martina, K.)

"Vynikajúce hodiny jogy, odporúčam." (Lenka, K.)

"Veľká spokojnosť. Ďakujem." (Mária, S.)

"Výborne miesto plné oddychu😊" (Antónia, C.)

"Veľmi milé a ochotné lektorky, osobný prístup so snahou pomôcť." (Jana, J.)