Mohendžodáro

tantra joga pre ženy

Objav a napoj sa na svoju dušu, získaj dôveru v seba samú a vykroč na cestu, ktorá patrí iba tebe.

Mohendžodáro

vylieči tvoje potlačené bolesti, vzťahy k sebe, rodičom, partnerovi, deťom, priateľom... V tichu, ktoré sprevádza samotné cvičenie, sa otvorí a prelieči presne to, čo potrebuješ. Prevedie ťa skrytou bolesťou, prečistí a oslobodí ťa od nej, aby si sa mohla znova hlboko nadýchnuť a pocítiť opojnú chuť radosti, lásky a tvorivosti. 

Mohendžodáro

ťa naučí napojiť sa na Bohyňu-Matku...na to, čo z našej kultúry dávno zmizlo a čo nám všetkým veľmi chýba...na silu a vedomie ostatných žien. Ak sa príliš koncentruješ na individualitu, ktorú si vyžaduje dnešná doba, stávaš sa buď krehkou alebo bojovníčkou a z toho neskôr pramení tvoja únava, zraniteľnosť, smútok, ktorý cítiš vo svojej duši a nevieš, odkiaľ prichádza. 

Mohendžodáro

obnoví tvoju životnú silu a tok sexuálnej energie, ktorá prečistí bloky a ozdraví nielen tvoju dušu, ale i tvoje fyzické telo...pomôže ti zbaviť sa nepríjemných zdravotných ťažkostí, súvisiacich najmä s ochoreniami ženských a vylučovacích orgánov. 

Mohendžodáro

ťa pritiahne k Matke Zemi, k jej mocnej energii a zmeny, ktoré na sebe pocítiš sa odohrajú nie v tvojej fantázii, ale v tvojom reálnom živote. Prestaneš vnímať život ako jeden veľký problém, ktorý treba riešiť a začneš ho žiť naplno.

Viac informácií o tomto cvičení nájdete TU

Semináre Mohendžodára v Rheia Centre Prešov vedie certifikovaná lektorka Marianka Kozlová.  

Mohendžodáro ma priviedlo k hlbokému porozumeniu... prebudilo vo mne vnútornú silu, lásku a intuíciu. Vďaka nemu som pochopila, že špirála môjho rastu a zmien v mojom živote sa odvíja len a len odo mňa... 

Mariana Kozlová