Výstava Šrí Jantier

14.08.2019

V indickej kultúre existujú mantry (t.j. zvuky) a k nim patriace silové diagramy jantry. Jantra je geometrický symbol a vyjadruje božie schopnosti a aspekty. Jantry sú považované v Indii ako tradičné nástroje komunikácie medzi nami ľuďmi a svetom bohov. Predajnú výstavu Jantier nádete aj v Rheia Centre.

Jantry vytvárajú silné, vybalancované energetické pole s vysokou vibráciou. Menia atmosféru miestnosti, harmonizujú ju a energeticky čistia. Nízke vibrácie (negativita, zlosť, stres...) sa v miestnosti neudržia a ľahšie sa transformujú. Jantry priťahujú liečivé energie, vyžarujú ich a vyplnia nimi priestory a ľudí v nich. Pôsobia liečebne a harmonizujúco na ich pozorovateľa.

Geometria Šrí Jantry, ktorá zobrazuje mantru AUM, vyžaruje neustále energie, ktoré je možné zamerať v infračervenom rozpätí. Šrí Jantra, jeden z nastarších komplexných geometrických útvarov ľudstva, je odhadovaná na viac ako 12.000 tisíc rokov. V Indii je používaná tisíce rokov pri meditácii a pobožných rituáloch, momentálne sa dostala do okruhu záujmov vedcov rôznych oblastí.


Práve prebiehajúca predajná výstava ponúka tzv. aktivované Šrí Jantry. T. j. Jantry aktivované tajnou mantrou, ktorú odovzdal majster Paramahamsa Vishwananda. Takáto Šrí Jantra už nie je len obyčajným obrázkom ale Božská matka samotná. Šrí Jantra pracuje v miestnosti, v ktorej sa nachádza  a neprestajne pohlcuje negatívne vibrácie v nej. Pri meditácii pomáha sústredeniu a prispieva k vyladeniu sa na vnútorné ticho v nás.


Cena Šrí Jantry je 108 Eur. 

V prípade záujmu kontaktujte Aďku Tomečkovú prostredníctvom e-mailu tomeckova.adriana@gmail.com, alebo na t. č.: 0908 699 259.