Spoznajte metódy samoliečby s etikoterapeutkou Saritou Poliakovou

07.05.2017

DagmaRA Sarita Poliaková je absolventkou etikoterapeutickej školy Advaita. Etikoterapiu prepája s karmickou astrológiou v zmysle poznania, že všetko so všetkým súvisí. Príčiny chorôb, nehôd, úrazov a nespokojnosti v živote vidí v narušených vzťahoch k sebe, k ľuďom, prírode a k Bohu. Pokiaľ ste tiež hľadajúcimi na ceste k celistvosti, zdraviu a radosti, nenechajte si ujsť jej etikoterapeutický diskusný podvečer s možnosťou absolvovať etikoterapeuticko-astrologickú konzultáciu cez rozbor karmického horoskopu!

Foto: z archívu Sarity Poliakovej

TÉMA: Ako správne žiť v šťastí, zdraví, láske, spojení (etikoterapeutický diskusný podvečer)

KEDY: 19. máj 2017 o 17,30 h

KDE: Rheia Centrum, Jarková 2, Prešov

PRÍSPEVOK: 15€

PRIHLÁSENIE: TU


TÉMA: Individuálna etikoterapeuticko-astrologická konzultácia (len záujemcovia, ktorí si do 15. mája 2017 objednajú vypracovanie osobného karmického horoskopu)

KEDY: 20. máj 2017 od 10,00 h

KDE: Rheia Centrum, Jarková 2, Prešov

PRÍSPEVOK: 50€

PRIHLÁSENIE: jogapresov@gmail.com


ETIKOTERAPIA A ZDRAVIE

Porucha fyzického tela býva prejavom porúch, ktoré nastali v duševnom živote. K tomuto presvedčeniu sa Ctibor Bezděk dopracoval už v tridsiatych rokoch minulého storočia v Ružomberku, kde pôsobil desať rokov ako lekár. Istota, že človeka netvorí len telo, ale i duša, sa stala základom jeho originálnej liečebnej metódy - etikoterapie.

Etikoterapia je teda metóda pravdy o sebe samom, je to spôsob liečby poznaním a pochopením seba samého, je to liečba mravnosťou. Podľa súčasného slovenského etikoterapeuta a životného kouča Vladimíra Červenáka, pokračovateľa učenia C. Bezděka, je to návrat k celistvosti, do priestoru naplnenia, blaženosti, zdravia, radosti, hojnosti.

DagmaRA Sarita Poliaková je etikoterapeutka s vášňou pre karmickú astrológiu. Hovorí, že týmto spojením vzniká nový odbor ETIKOastroLÓGIA. Rada píše. Je autorkou zatiaľ dvoch kníh S tebou, Mirka a S vami, krásne bytosti.  Je pravidelnou prispievateľkou mesačníka Vitalita do rubrík ČAROkruhy v znamení zvieratníka a ETIKOTERAPIA. Vedie semináre ETIKOterapia v ČAROkruhoch, Ženské kruhy so zameraním na šťastnú rodinu a kurzy jogy. So životným koučom Vladimírom Červenákom spoluorganizuje celoslovenské i zahraničné semináre. Robí individuálne etikoterapeutické a astrologické sedenia. 

Viac nájdete na jej blogu: https://dagmarasaritapoliakova.blog.sme.sk/