Skupinové lekcie otvárame od 9. júna 2020

02.06.2020
Milí priatelia, tešíme sa, že od budúceho týždňa môžeme konečne otvoriť brány nášho Rheia Centra a osobne sa stretnúť na spoločných cvičeniach jogy. Prvá spoločná lekcia bude 9. júna 2020.

Organizačné informácie ku skupinovým cvičeniam:

Zatiaľ pridávame dve lekcie do týždňa (utorok a štvrtok) a podľa situácie pridáme ďalšie. Preto vás chceme poprosiť, aby ste sa v prípade naplnenia lekcie prihlasovali ako náhradníci, aby sme mali spätnú väzbu ohľadom vášho záujmu o cvičenie. Prihlasovanie bude prebiehať tak ako doteraz, cez rezervačný systém.

Maximálny počet cvičiacich bude 8 a z hygienických dôvodov nebude možné používať naše cvičebné pomôcky (deky, bloky, bolstre, pásy, vankúše). Preto si nezabudnite priniesť aj teplú mikinu alebo deku, aby ste sa mali čím prikryť. Čo sa týka jogamatiek, odporúčame nosiť si vlastnú. Naše jogamatky budú slúžiť ako značka, kde si môžete rozprestrieť vlastnú podložku. V prípade, že podložku nemáte, alebo z nejakých iných príčin si ju nemôžete nosiť, bude potrebné, aby ste našu jogamatku po cvičení vydenzifikovali. Dezinfekcia bude samozrejme k dispozícii.

Nedávne, resp. stále prebiehajúce udalosti ovplyvnili asi každého. Trochu sme spomalili, viacerí sme mali možnosť konečne stráviť viac času s vlastnou rodinou, veľa vecí sme prehodnotili, ale čo musíme riešiť aktuálne - to sú ekonomické dôsledky. Z uvedeného dôvodu nemôžeme až do odvolania akceptovať karty MultiSport a cena za 75 min. lekciu sa zvyšuje na 7 Eur.

Iné možnosti cvičenia:

Pre tých z vás, ktorí sa obávate prísť na skupinovú lekciu, resp. máte iné dôvody, prečo nemôžete prísť osobne, ponúkame možnosť predplatiť si archív našich video lekcií a vedených meditácií. Cenník nájdete na našej stránke.

Ďalšou možnosťou je dohodnúť si individuálne cvičenie (v cene 25eur/75 min. sú cviky šité na mieru aj vzhľadom ku konkrétnemu zdravotnému stavu, vedená relaxácia, jemná jogová masáž). Zvlášť začiatočníkom odporúčame absolvovať aspoň 2 - 3 individuálne lekcie pred tým, ako začnú so skupinovým cvičením.

V prípade záujmu o archív jogových videí či individuálne cvičenie nás kontaktujte na: jogapresov@gmail.com.