Novinka: Komplexné cvičenia pre tehotné

21.06.2019

Milé budúce mamičky, v letných mesiacoch vám každú stredu od 18,00 -19,30 h v našom Rheia Centre ponúkame pravidelné komplexné cvičenia pre tehotné pod vedením skúsenej duly a priekopníčky prirodzeného materstva na Slovensku - Ing. Janky Ivaneckej.

Foto 1: <a href="https://www.freepik.com">Designed by Photoduet / Freepik</a>

Foto 2: <a href="https://www.freepik.com">Designed by yanalya / Freepik</a>

Obsah cvičenia

Okrem pohodového komplexného cvičenia sa naučíte rôzne dychové techniky na zrelaxovanie tela aj mysle, či ako spevniť ochabnuté partie. Janka vás naučí ako si pomôcť od bolestí chrbta, rôzne úľavové techniky k pôrodu, otváracie polohy k pôrodu. 

Posledných 15 minút každého stretnutia bude patriť PRAKTICKÝM informáciám z jej dlhoročnej praxe na témy: zdravé tehotenstvo, príprava na pôrod, pôrodné prianie, pôrod, úľavové techniky, šestonedelie, partner pri pôrode atď. 

Prihlásenie

Jana Ivanecká: janadula@gmail.com, mob.: 0905 541 167

O lektorke 


  • Ing. Jana Ivanecká je matka dvoch úžasných detí, ktoré sa narodili krásne, prirodzene, certifikovaná dula a priekopníčka prirodzeného materstva u nás.
  • Lektorka vedomej a aktívnej prípravy na materstvo a rodičovstvo so zameraním na Tanec rodičiek, harmonizačné cvičenie pre tehotné a starostlivosť o deti do 3 rokov, A centrum Praha.
  • Lektorka gravidjogy a jogy po pôrode.
  • Lektorka pohybovej prípravy pre deti predškolského veku, Bratislava, www.babyfit.sk.
  • Lektorka masáží pre detí a kojencov.
  • Téme tehotenstva, pôrodu, materstva sa venuje dlhé roky, má bohaté skúsenosti i vedomosti a zároveň pochopenie pre naše ľudské slabosti.

Život nie je o čakaní kým prejde búrka, ale o tom, naučiť sa tancovať v daždi...