Pravidlá prihlasovania na lekcie

28.12.2022

Milí priatelia, naše lekcie jogy prebiehajú od pondelka do štvrtka, aktuálny rozvrh nájdete v rezervačnom systéme, cez ktorý sa môžete zároveň hneď prihlásiť. V prípade záujmu o individuálnu lekciu nás kontaktujte telefonicky alebo mailom

Aktuálne platné pravidlá

1. Pri prvej návšteve je potrebné zakúpiť si kredit (viď aktuálny cenník) a to bankovým prevodom alebo v hotovosti po príchode na lekciu (netýka sa to individuálnych lekcií).

2. Informácia o aktuálnom stave kreditu vám bude k dispozícii vždy po prihlásení do sekcie "Môj účet" v rezervačnom systéme na našej stránke a tiež v rámci notifikačného mailu, ktorý vám príde na vašu mailovú adresu vždy po prihlásení na zvolenú lekciu.

3. Platnosť kreditu je maximálne 6 mesiacov. Platnosť kreditu na dočerpanie vstupov sa automaticky predĺži, ak bude prekážka v možnosti jeho využitia na našej strane (napr. protipandemické opatrenia). V prípade, že si kredit nestihnete vyčerpať, pričom prekážka nevznikla na našej strane, nevyčerpaný kredit nebude možné vrátiť, predĺžiť a kredit sa vynuluje (viď obchodné podmienky).

4. Odhlásenie z lekcie je možné iba deň vopred. V prípade neskoršieho odhlásenia vám bude odpočítaný kredit tak, ako by ste sa na lekcii zúčastnili.

5. Na lekciu príďte v pohodlnom oblečení, jogamatku si nosiť nemusíte, máme ich pre účastníkov lekcií k dispozícii zdarma.

6. Po cvičení si po sebe vydenzifikujte jogamatku. Dezinfekčný prostriedok je k dispozícii priamo v cvičebni.

7. Na lekciu príďte iba vtedy, ak nemáte žiadne príznaky akútneho ochorenia.