Neprehliadnite: nové pravidlá prihlasovania na lekcie!

02.12.2020

Milí priatelia, od 23.11.2020 sa na vás opäť tešíme na večerných lekciách jogy pre maximálne 5 cvičiacich + inštruktorka. Lekcie budú prebiehať od pondelka do piatku, aktuálny rozvrh nájdete TU.

Upozorňujeme však na menšie, avšak podstatné zmeny čo sa týka spôsobu platby a možnosti odhlásenia:

1. Pri prvej návšteve si bude potrebné zakúpiť permanentku na 5 alebo 10 vstupov (viď aktuálny cenník) a to bankovým prevodom, ale aj v hotovosti po príchode na lekciu.

2. Informácia o aktuálnom stave vstupov vám bude k dispozícii vždy po prihlásení do sekcie "Môj účet" v rezervačnom systéme na našej stránke a tiež v rámci notifikačného mailu, ktorý vám príde na vašu mailovú adresu vždy po prihlásení na zvolenú lekciu. Mnohí z vás však možnosť predplatených vstupov využívali aj doteraz, takže pre nich nenastane žiadna zmena.

3. Platnosť permanentky je maximálne 6 mesiacov. Platnosť permanentky na dočerpanie vstupov sa automaticky predĺži, ak bude prekážka v možnosti využitia vstupov na našej strane (napr. protipandemické opatrenia). V prípade, že si vstupy nestihnete vyčerpať, pričom prekážka nevznikla na našej strane, uhradenú čiastku za nevyčerpané vstupy nebude možné vrátiť, permanentku nebude možné predĺžiť a vstupy prepadnú (viď obchodné podmienky).

4. Odhlásenie z lekcie bude možné iba deň vopred. V prípade neskoršieho odhlásenia vám bude odpočítaný vstup tak, ako by ste sa na lekcii zúčastnili.

Opatrenia ohľadom Koronavírusu:

5. Po vstupe do priestorov Rheia Centra (šatňa, telocvičňa) použite dezinfekciu rúk a prekrytie horných dýchacích ciest. V priebehu cvičenia je Vládou SR a ÚVZSR od 1. 10.2020 dôrazne doporučované používanie rúška.

Prihlásením na lekciu zároveň prehlasujete, že ste posledné 2 týždne neboli v zahraničí a nie ste si vedomí toho, že by ste boli v kontakte s osobou s podozrením na infekciu koronavírusom. Uvedomujete si, že zatajenie takýchto informácií môže mať vážne dôsledky...