Pravidlá prihlasovania na lekcie

01.11.2021

Milí priatelia, naše lekcie jogy prebiehajú od pondelka do štvrtka, aktuálny rozvrh nájdete v rezervačnom systéme, cez ktorý sa môžete zároveň hneď prihlásiť. V prípade záujmu o individuálnu lekciu nás kontaktujte telefonicky alebo mailom

Aktuálne platné pravidlá

1. Pri prvej návšteve je potrebné zakúpiť si kredit (viď aktuálny cenník) a to bankovým prevodom alebo v hotovosti po príchode na lekciu (netýka sa to individuálnych lekcií).

2. Informácia o aktuálnom stave kreditu vám bude k dispozícii vždy po prihlásení do sekcie "Môj účet" v rezervačnom systéme na našej stránke a tiež v rámci notifikačného mailu, ktorý vám príde na vašu mailovú adresu vždy po prihlásení na zvolenú lekciu.

3. Platnosť kreditu je maximálne 6 mesiacov. Platnosť kreditu na dočerpanie vstupov sa automaticky predĺži, ak bude prekážka v možnosti jeho využitia na našej strane (napr. protipandemické opatrenia). V prípade, že si kredit nestihnete vyčerpať, pričom prekážka nevznikla na našej strane, nevyčerpaný kredit nebude možné vrátiť, predĺžiť a kredit sa vynuluje (viď obchodné podmienky).

4. Odhlásenie z lekcie je možné iba deň vopred. V prípade neskoršieho odhlásenia vám bude odpočítaný kredit tak, ako by ste sa na lekcii zúčastnili. V prípade, že ste držiteľom karty Multisport a neodhlásite sa z lekcie včas, odpočíta sa vám kredit v plnej výške lekcie, t. j. 7€.

Opatrenia ohľadom Koronavírusu:

5. Riadime sa aktuálnymi pravidlami podľa Covid Automatu.

6. Individuálna hodina prebieha v zmysle zásad jogovej terapie, preto je v bordovej fáze dostupná pre všetky kategórie (základ, OTP, očkovaní) a v prípade čiernej fázy pre OTP a očkovaní. Na individuálnu lekciu sa môžete prihlásiť mailom alebo telefonicky, aktuálny cenník nájdete tu.

6. Prihlásením na lekciu zároveň čestne prehlasujete, že patríte do kategórie podľa aktuálneho Covid Automatu (základ, OTP, očkovaní). Aktuálny režim, v ktorom prebiehajú skupinové lekcie, uvidíte vždy pri prihlasovaní v rezervačnom systéme.

7. Po vstupe do priestorov Rheia Centra (šatňa, telocvičňa) použite dezinfekciu rúk a prekrytie horných dýchacích ciest.