Náš harmonogram cvičení bol doplnený o lekciu jemnej jogy

09.01.2020

V novom roku prichádzame s malou aktualizáciou nášho harmonogramu cvičení. Od 21. januára 2020 nájdete v našej ponuke novú lekciu jemnej jogy (každý utorok v čase od 16,30 do 17,45 h). Preto sa lekcia hatha jogy bude začítať o 15 minút neskôr, ako ste boli zvyknutí, teda o 18,15 h.

Foto: www.pixabay.com

Popis cvičenia:

Cvičenie jemnej jogy vychádza z klasickej hatha jogy. Je zamerané na pomalé, vedomé rozhýbanie celého tela, ktorého benefitom sú zdravotné cviky, cviky proti bolesti chrbta, dychové cvičenia a zážitkové relaxácie. 

Nenáročný priebeh cvičenia, zameraný predovšetkým na dych a správne prevedenie asán, je vhodný pre všetky vekové skupiny, tehotné ženy, ľudí so zníženou pohyblivosťou, či pre tých, ktorí hľadajú uvoľnenie a relax

Lekcia plynie pokojným tempom, zatiaľ čo naša pozornosť smeruje k uvedomeniu si každého pohybu tela ako aj k dôležitosti správneho dýchania. Jemná joga vám dopomôže k získaniu flexibility, posilneniu všetkých partií tela a zlepšeniu pohyblivosti kĺbov, naučíte sa správnemu držaniu, upokojíte myseľ a pocítite zlepšenie nálady a celkovej vitality. 

Kedy: každý utorok v čase od 16,30 do 17,45 h (Začíname od 21. januára 2020, lekcia je otvorená, takže pridať sa môžete kedykoľvek).

Cena: 5€

Prihlásenie: cez rezervačný systém

Teší sa na vás Terezka:-)

V ponuke tiež máme: