Muzikoterapia: Rytmus života na vlnách tónov

01.05.2017

Milí priatelia, pokiaľ máte voľný piatok 2. júna 2017, nenechajte si ujsť večer plný rytmov i liečivej hudby. Svetom tónov vás prevedie Beata Boháčová, lektorka muzikoterapie z Českej republiky. Zažijete aktívny odpočinok pri afrických bubnoch a djembe! Bubnovať môže každý bez ohľadu na  vek či predchádzajúce skúsenosti. Na záver budeme plynúť na vlnách nezvyčajných hudobných nástrojov pri upokojujúcej relaxácii. 

Foto: www.pixabay.com

KEDY: 2. júna 2017 od 17,00 h - 20,00 h

KDE: Rheia Centrum, Jarková 2, Prešov

PRÍSPEVOK: 26€ (Platba je nutná predom prevodom na účet do 22.5.2017. Bližšie informácie k spôsobu platby zašleme e-mailom po prihlásení.)

LEKTOR: Beata Boháčová, lektorka muzikoterapie

PRIHLÁSENIE: TUPROGRAM WORKSHOPU:

17,00 h - 18,00 h  Zážitkové bubnovanie

Bubnovanie na africké bubny je vynikajúca relaxačná technika, pri ktorej odbúrate každodenné starosti a stres, úžasne aktívne si odpočiniete a načerpáte novú energiu. Bubnovanie si užije celá rodina, je vhodné pre všetky vekové kategórie, pričom nepotrebujete žiadne predchádzajúce hudboné skúsenosti ani hru na akýkoľvek nástroj. Pokiaľ máte vlastný bubon, môžete si ho priniesť, alebo si ho môžete vypožičať zdarma priamo na mieste.

18,00 h - 18,30 h Vedená zážitková meditácia

18,30 h - 19,00h Prestávka a spoločné zdieľanie

19,00 h - 20,00 h Upokojujúca relaxácia a súznenie s tónmi

Zážitkové bubnovanie a vedenú meditáciu necháme doznieť v priestore prekrásnych upokojujúcich zvukov hudobných nástrojov s prirodzeným ladením - zvukové vlny, tibetské misy, sun drum, ocean drum, ústna harfa, brumle, fujarky a iné.  pre vlasné vnútro. 

Zakončite týždeň ponorením sa do vlastného vnútra, obnovte svoju harmóniu a nalaďte sa prostredníctvom tónov na prirodzený rytmus svojho života. Večerom plným hudby vás prevedie Beata Boháčová z Českej republiky - lektorka muzikoterapie, muzikohrania, relaxačnej hry na bubny djembe a relaxačných techník.

Tešíme sa na vás:-)