Liečivá gongová meditácia

20.01.2019

Pozývame Vás na liečivú gongovú meditáciu dňa 1. marca 2019 o 17,30 h v Rheia Centre si môžete vychutnať ozdravujúce vibrácie tohto nástroja sprevádzané majstrom gongu Brij Allen Mahajan, Gongs of Light. 

Brij Allen Mahajan ( INDIA, DNK, SWE, WELSH)

V roku 2016 - 2017 som absolvoval tréning pod vedením Grand Gongmaster Don Conreaux. Prijal som povolanie šíriť mier, lásku a harmóniu prostredníctvom GONGU v roku 2017. Odvtedy uskutočňujem pravidelné Gongové Meditácie a Gong Puja na Slovensku a v Nemecku. V roku 2018 pridávame pravidelné stretnutia aj v Indii. 


Zvuk gongu prechádza mysľou a rýchlo vytvára meditatívny stav a hlbokú relaxáciu. Gong sa používa v celej histórii ako slávnostný a liečebný nástroj. Je jeden z najstarších hudobných nástrojov. Počas hrania na gong sa človek dostáva do hladiny Alpha (meditatívny stav), kde je možné hlboké uvoľnenie a sebaliečenie. Je to stav, v ktorom mozog prestáva fungovať a aktivuje sa podvedomie. 

Pre niektorých ľudí je skoro nemožné dosiahnuť stav meditácie, nakoľko ich myseľ je stále aktívna. Opakujúci sa zvuk gongu vás priamo vtiahne do meditatívneho stavu, kde si môžte vychutnať stav bez času a priestoru. Vynikajúci nástroj na uvolnenie pre ľudí s problémami spánku, ľudí pod tlakom a v strese.

KDE: Rheia centrum, cvičenie jogy, Jarková 2, Prešov 
KEDY: 1. marec 2019
ČAS: 17.30 - 19.00 h
CENA: 15 € (Platba v hotovosti pred začiatkom meditácie.)

PRIHLÁSENIE: TU (ak sa vám akcia v rezervačnom systéme nezobrazuje, nastavte si správny dátum)

ODHLÁSENIE: 
Kvôli kapacite priestoru a veľkému záujmu je prihlásenie záväzné. Odhlásenie z workshopu je možné len 4 dni pred jeho začiatkom. Neskoršie odhlásenie nie je možné (buď pošli za seba náhradu alebo miesto, ktoré držíme, je potrebné uhradiť). 

ČO SI PRINIESŤ ? 
pohodlné oblečenie

Ďakujeme a tešíme sa na Vás


💖 Sunrise Yoga 💖 Brij Allen Mahajan, 💖Rheia Centrum