Kurz maľovania osobných mandál -26. máj 2019

19.04.2019

Milí priatelia, pozývame vás na Kurz maľovania osobných mandál pod vedením Evky Paronai, ktorý sa uskutoční 26. mája 2019 v Rheia Centre. Namaľujete si osobnú mandalu podľa dátumu narodenia, mena a priezviska.  

Nie je predsa náhoda, že sa voláme tak ako sa voláme a sme narodení presne v daný deň a ani o deň skôr či neskôr. To všetko má svoj význam a vytvára jeden ucelený celok.

Práve preto je každá jedna mandala jedinečná a šitá presne na mieru. Každá mandala pozostáva zo 4 vrstiev, ktoré sú vzájomne prepojené. Každá vrstva má svoj špecifický význam. Vnútorné 3 vrstvy zastupujú svätú trojnosť (otec, syn a duch svätý), čiže naše 3 energetické telá (mentálne, emocionálne a spirituálne), plus fyzické telo čo predstavuje našu životnú cestu v tomto pozemskom živote. Keďže tak ako písmená, čísla, tvary aj farby majú svoju vlastnú vibráciu, aj samotná farebnosť mandaly nie je náhodná, či intuitívna. Jednotlivé farby vrstiev sa priraďujú podľa presného princípu.

Na kurze sa vysvetľuje princíp výpočtov osobnej mandaly podľa mena, priezviska a dátumu narodenia. Následne sa farby priraďujú k jednotlivým energetickým vrstvám. Pomocou šablón, kružidla a pravítka sa tvoria základné geometrické tvary. Potom sa už len maľuje ako nás naše ruky vedú. Je to úžasná technika na uvoľnenie a harmonizáciu pravej a ľavej hemisféry. Pričom hlavne prostredníctvom uvoľnenia dochádza k precíteniu samého seba a dotknutia sa svojej podstaty, svojho JA.

KEDY: 26. máj 2019 (nedeľa) od 14,00 h do cca 19,00 h

CENA: 45€ ( v cene je zhrnutý všetok materiál). Účastníčky predchádzajúceho kurzu majú zľavu 11%. Kurz je obmedzený na 10 osôb.

ČO BUDEŠ POTREBOVAŤ: Vôbec nič! Všetok potrebný materiál je v cene kurzu. Na tomto kurze si vytvoríte svoju osobnú mandalu, ktorú si odnesiete domov, aby mohla splniť svoju úlohu tým, že prelieči, prežiari a zharmonizuje energie vášho tela a priestoru. Maľovať budeme na plátno profesionálnymi akrylovými farbami.

PRIHLÁSENIE a BLIŽŠIE INFORMÁCIE: evelynpa@centrum.sk