Kurz maľovania osobných mandál - 13. máj 2018

23.04.2018

Vedeli ste, že je možné vytvoriť si obraz vlastnej duše?  Ako na to, nám objasní Anita Tiralová na kurze maľovania osobných mandál, ktorý bude v Rheia Centre 13. mája 2018. Osobná mandala vytvorená podľa nášho mena a dátumu narodenia je jedinečná a podľa Anity s nami bude komunikovať na mimozmyslovej úrovni. Takáto osobná mandala čistí, harmonizuje a približuje nás k podstate nášho bytia a bez akýchkoľvek pochybností nám ukazuje našu životnú cestu. Okrem toho, maľovanie mandál je úžasná relaxačná technika, ktorá harmonizuje obe mozgové hemisféry. 

Foto: www.pixabay.com

Náplň kurzu

Kurz maľovania osobných mandál podľa pythagrovej numerológie bude trvať celý deň a večer si so sebou odnesiete hotovú osobnú mandalu. Na kurze si prejdeme celým procesom maľovania od úplných základov. Dozviete sa o princípe výpočtov osobnej mandaly podľa pytagorovej vety, t.j. podľa mena, priezviska a dátumu narodenia, o spôsobe priraďovania farieb a ako pomocou kružidla a pravítka zostrojiť základné geometrické tvary. 

Pre koho je kurz určený

Kurz je určený pre všetkých ľudí dobrej vôle. Pre malých aj veľkých, bez ohľadu na vek a pohlavie. Pre začiatočníkov aj pre pokročilých. Pre všetkých tých, ktorí si chcú oddýchnuť, vypnúť hlavu a cez ruky nechať prejaviť svoju kreatívnu dušičku. Budeme tvoriť v malej skupinke s individuálnym prístupom, v príjemnom tichom prostredí.

Čo budete potrebovať

Všetok potrebný materiál je v cene kurzu, takže okrem starého trička, či zástery si už nemusíte nič nosiť. Snáď len dobrú náladu :-) Maľovať budeme na plátno profesionálnymi akrylovými farbami.

KEDY: 13. mája 2018 od 10,00 do 17,00 h

KDE: Rheia Centrum, Jarková 2, Prešov

CENA: 74€ (v cene je aj všetok materiál), deti do 10 rokov 39€

PRIHLÁSENIE: anita@mandalafactory.sk

S láskou Anita:-)