Jogové videá - cvičte z pohodlia svojho domova

11.06.2020

Obľúbili ste si naše lekcie jogy, ale životné okolnosti vám nedovolia pravidelné návštevy nášho štúdia? Pripravili sme pre vás samostatnú sekciu "Jogové videá", kde nájdete vyše 15 hodín špeciálne vytvorených jogových zostáv, ku ktorým prislúchajú zodpovedajúce tematické vedené meditácie.

V našom videoarchíve "Jogové videá" nájdete lekcie vhodné pre začiatočníkov aj pokročilých:


  • Jogové zostavy podľa elementov
  • Zostavy jemnej jogy pre zdravý chrbát
  • Jogové zostavy na harmonizáciu jednotlivých energetických centier
  • Nahrávky vedených zážitkových meditácií

Postup pre sprístupnenie jogových videí:

  1. V prípade záujmu sa zaregistrujte v platenej sekcii "Jogové videá" ("Vytvoriť nový účet").
  2. Uhraďte čiastku 35€ na náš účet: IBAN SK02 7500 0000 0040 2518 9610 (ČSOB), do poznámky uveďte svoje meno a priezvisko.
  3. Po pripísaní čiastky 35€ na náš účet vám odomkneme sekciu "Jogové videá" na 1 mesiac, o čom vás upovedomíme e-mailom.
  4. Následne sa môžete prihlásiť cez meno a heslo, ktoré ste si zadali pri zakladaní účtu (viď bod 1).


Po 3 odležaných rizikových tehotenstvách bol moj chrbát na tom dosť zle. Skúšala som calanetiku, cantienicu, pilates, power jogu, posilňovanie atd. Pomaly som sa nejako zbierala, ale stále to nebolo ono. Až ked som sa dostala k Aďke a Terezke, začala som cítiť, že moje telo sa "napojilo" a reaguje výrazne pozitívne. Kľúč je asi v tom, že sa jedná o jogu, v ktorej je ukrytá mnoho-mnoho generačná skúsenosť a múdrosť a tiež to, že Aďka aj Terezka cvik dopodrobna vysvetlia. Zhruba povedané, tréner vo fitku povie "urobte 10 klikov", ale oni presne vysvetlia ako klik urobiť. A v tom je ten vtip. Len tak sa mi mohli začať naprávať od základu zlé pohybové vzorce. Dnes, aj keď niekoľko mesiacov cvičím iba jogu 2x do týždňa, môj zať nechápal, ako som s ním vyniesla po schodoch hore 2 poschodia posteľ... a keď som po roku včera sadla na bicykel a šlapala som naplno, dnes necítim žiadnu svalovicu a najviac ma prekvapuje, že sa vôbec nezadýchavam, a to nemám žiadny kondičný tréning... Môj sen je ísť na Gerlach a teraz sa konečne na to začínam cítiť... Vďaka vám za všetko dievčatá :-)  (Katka, D.)"

Ukážky jogových lekcií podľa elementov: TU

Ukážky zážitkových meditácií: TU