Ako sa prihlásiť do Joga Online

06.04.2020

Energia na spoločných lekciách v jogovom štúdiu je niečo, čo sa len tak ľahko nedá nahradiť. Je to priestor, do ktorého prichádzate z práce či z domova, aby ste sa stíšili, naplno venovali vnímaniu vlastného bytia, zrelaxovali a s novou energiou odišli v ústrety skúsenostiam života. V najbližších týždňoch sa síce osobne nebudeme môcť stretnúť, ale ponúkame vám možnosť vytvoriť si jogové štúdio v pohodlí vlastného domova. Stačí sledovať naše online jogové lekcie v sekcii Joga Online, kde okrem cvičenia nájdete aj nahrávky zážitkových relaxácií a meditácií.

Prihláste sa v štyroch krokoch:

Krok 1 - Vytvorenie účtu v sekcii Joga Online (tento krok robíte iba raz)

Po kliknutí na hornú lištu sa vám vyroluje podstránka uzamknutej sekcie Joga Online. 

Tu sa vám zobrazí informácia, že stránka je len pre registrovaných používateľov. Preto bude potrebné, aby ste si najskôr vytvorili účet tým, že sa zaregistrujete. Viď nižšie: Ešte nemáte účet? Tento krok urobíte iba raz. Pri ďalšom prihlasovaní realizujete už iba kroky 2, 3, 4.

Po schválení registrácie z našej strany vám bude sprístupnený obsah danej lekcie - najskôr 15 minút pred jej dohodnutým začiatkom. Po uplynutí dohodnutého času bude opäť vstup do sekcie zablokovaný.   

Dohodnutý čas lekcie znamená, že lekcia vám bude odomknutá v čase v závislosti od druhu platby. Rozpis možností platieb nájdete v kroku 4.

Krok 2 - Prihlásenie v rezervačnom systéme

Prihlasovanie bude prebiehať tak, ako ste boli zvyknutí doteraz a to cez rezervačný systém na našej stránke, s jediným rozdielom, že na online lekciu sa musíte prihlásiť najneskôr deň vopred, aby sme stihli zadministrovať prístupy a odomknúť lekciu včas. Lekciu odomkneme vždy najskôr 15 minút pred dohodnutým časom začiatku lekciu. 

V rezervačnom systéme si zvolíte lekciu, pod názvom "Joga Online", napr.  "Joga Online s Aďkou" a kliknete na "Prihlásiť":

Vyplníte svoj e-mail, do poznámky uvediete svoje meno a priezvisko a kliknete na "Dokončiť prihlásenie". 

Krok 3 - Prihlásenie do Joga Online

Po prihlásení obdržíte na svoj e-mail informácie k platbe a link do uzamknutej sekcie (v e-maili link uvidíte ako "Prejsť na LIVE prenos"). 

Po kliknutí na link (stačí 15 minút pred dohodnutým začiatkom lekcie, skôr lekcia nebude sprístupnená) vás presmeruje priamo do uzamknutej sekcie Joga Online.  Tu sa už prihlasujete ako registrovaný používateľ cez "Prihlásenie" (viď obrázok nižšie). Zadáte ten istý e-mail a heslo, ktoré ste zadali pri registrácii (viď krok 1).

Krok 4 - Úhrada cvičení Joga Online formou bankového prevodu

Nakoľko pri online lekciách nie je možná úhrada v hotovosti, bude potrebné, aby ste vykonali platbu vopred prevodom na účet: SK02 7500 0000 0040 2518 9610 (ČSOB), ako variabilný symbol alebo do poznámky uveďte svoje meno a priezvisko. Suma, ktorú pošlete, môže byť v troch variantoch:

1. V sume 5€ (tu treba rátať s tým, že lekciu vám sprístupníme až po pripísaní úhrady na náš účet, čo je zvyčajne na druhý deň po úhrade, ak máte inú banku ako ČSOB) - lekcia bude sprístupnená v deň cvičenia od 15,00 h do 20,00 h.

2. V sume 25€ (čím si predplatíte permanentku na 5 online lekcií) + bonus: lekcia bude sprístupnená v deň cvičenia od 7,00 h rána  do 20,00 h.

3. V sume 50€ (čím si predplatíte permanentku na 11 online lekcií) + bonus: lekcia bude sprístupnená v deň cvičenia od 7,00 h rána do nasledujúceho dňa do 9,30 h.

Ďalšie doplňujúce informácie: 

- V prípade zakúpenia permanentky sa vám počet vstupov bude odpočítavať  priamo v rezervačnom systéme. O aktuálnom počte zostávajúcich vstupov budete informovaní vždy formou notifikácie, ktorá bude automaticky odoslaná na váš e-mail vždy po prihlásení na online lekciu cez rezervačný systém.

- Aktuálny počet zostávajúcich cvičení ako aj prehľad o svojich aktivitách získate aj po zriadení si svojho vlastného účtu v rezervačnom systéme Calendiari (Môj účet - v pravom hornom rohu rezervačného systému). Môžete, ale nemusíte si ho zriadiť:

- Žiaľ, v súčasnej situácii nie je možné na Jogu Online využiť kartu MultiSport.

Už zakúpené permanentky, samozrejme, ostávajú v platnosti.

- Upozornenie: Finančné prostriedky už pripísané na náš účet nevraciame, nakoľko je v prípade online lekcií vytvorený dostatočný časový priestor na ich pozretie. Samozrejme, v závažných prípadoch budeme postupovať individuálne, po vzájomnej dohode.

- V prípade potreby sa neváhajte obrátiť na linku našej technickej podpory, teda Terezku :-) na t. č.: +421 902 322 250 alebo píšte na jogapresov@gmail.com. 

- Tiež budeme vďačné za akékoľvek návrhy a námety, napr. ohľadom témy videí, zážitkových relaxácií alebo čohokoľvek, čo uznáte za vhodné. Ďakujeme za vašu priazeň a podporu a veríme, že sa čoskoro stretneme nielen vo virtuálnom priestore, ale aj v priestoroch nášho centra...

Neprehliadnite našu veľkonočnú akciu Joga Online...

Aďka a Terezka