Imunita podľa ajurvédy - webinár

02.04.2020

Milí priatelia, vzdelávať sa môžeme aj doma, preto sme pre vás v Rheia Centre v spolupráci s Ajurvédskou klinikou Ayurcare pripravili jedinečný 4 dielny webinár pod názvom Imunita podľa ajurvédy, ktorý bude viesť ajurvédska lekárka Dr. Marta Puranjot Kaur MD. Ay.A.; Dr. Sc.

V ájurvéde existuje teória imunity nazývaná "beej-bhumi", čo znamená "osivo a pôda". V tomto prípade je telo analogické s pôdou a infekcia alebo choroba je pripodobnená k osivu. Ak je telo plné "ama" (toxínov) a chýba "ojas" (imunita), infekcia rýchlo zamieri priamo k organizmu, pretože je úrodnou pôdou pre šírenie nákazy. Ak je trávenie silné a v tele prevláda skôr "ojas" ako "ama", potom sa semeno infekcie nemôže zakoreniť v pôde, pretože je pre chorobu neplodná.

Už v apríli sa môžete tešiť na webinár "Imunita podľa ajurvédy " kde sa v štyroch častiach dozviete:


1. Čo posilňuje našu imunitu a od čoho závisí. Závisí imunita aj od konštitúcie človeka a ktorý konštitučný typ je na ochorenia náchylnejší najviac. Ako vzniká imunita a čo ju oslabuje.

2. Stravovanie pre silnú imunitu, odstránenie toxínov z tela.

3. Životný štýl, rady a typy na silnú imunitu počas celého roka.

4. Účinné byliny a receptúry "home remedies" pre silný a zdravý organizmus. 

Ako bude webinár prebiehať:

Každá časť bude vysielaná samostatne v trvaní 60 min.  a to prostredníctvom Zoom. Každý účastník vopred dostane e-mailom link na pripojenie.

Cena celého programu: 45€ (informácie k platbe dostanete na e-mail po prihlásení)

Prihlásenie: jogapresov@gmail.com