Elite Day - elitný deň plný relaxu

12.11.2020

Chladné počasie je ako stvorené pre vytváranie príjemnej pohody, relaxu a výborného jedla. V Elite Ayurcare vám ponúkame pohladenie a iskru inšpirácie do nasledujúcich šedivých dní prostredníctvom špeciálnych ajurvédskych terapií, ktoré si môžete dopriať 28. novembra 2020.

Na čo sa môžete tešiť...

Mukha Abhyanga

Olejová masáž tváre je úžasný relaxačný zážitok, ktorý očisťuje, vyživuje a omladzuje pokožku tváre a krku a pomáha udržiavať pružnosť všetkých jej vrstiev...

Marmová terapia hlavy

Marmami sa nazývajú životne dôležité body v miestach, kde sa vzájomne stretávajú kosti, svaly, tepny a nervy. Ich stimuláciou dokážeme pôsobiť preventívne aj pri bolestiach hlavy, rozžiariť pokožku tváre, či odstrániť psychické napätie.

Samvahana

Zvuková rezonančná a vibračná terapia je starobylou terapiou využívajúcou rôzne frekvencie, ktoré pomáhajú znovu naštartovať samoliečiaci systém tela. Zvuk tibetských mís pri tejto terapii preniká do najhlbších úrovní každej jednej bunky. Zvuková terapia je účinná nielen pri dosiahnutí stavu úplnej relaxácie, ale je známa tým, že pomáha liečiť úzkosť, vysoký krvný tlak, depresie, poruchy spánku, chronické bolesti kĺbov, svalov, šliach

Elite Lunch

V závere vášho elitného dňa vás čaká štvorchodové obedové menu podľa ajurvédskych princípov a ochutnávanie špeciálnych ajurvédskych bylinných vín (aristham).

Prihlásenie

Zarezervujte si miesto registráciou na info@eliteayurcare.com a to do 20.11.2020.

Po registrácii vám zašleme informáciu k platbe vo výške 87€, ktorú je potrebné uhradiť 5 dní vopred.