Čung jüan čchi kung - kurz I. stupňa - 16. až 17. február 2019

08.02.2019

Oslovujú vás aj iné ako tradičné spôsoby zlepšenia psychického a fyzického zdravia?  Ak áno, možno vás zaujme ucelený liečebný systém Čung-jüan čchi-kung - najstarší doposiaľ známych smerov čchi kungu. Pochádza z oblasti Šaolinu a doba jeho vzniku sa odhaduje na 5 - 7 tisíc rokov dozadu. Cvičenia I.stupňa čchi kung-u čung juan sú určené predovšetkým k zlepšeniu zdravia a osvojeniu uvoľnenia tela. 

Fotoj: https://www.facebook.com/zyqinstructormiroslav/posts/1298689833548098

Názov kurzu:     Kurz I. stupňa Čchi kung čung juan 

Termín:               16. až 17. február 2019

Program:           sobota: 10:00 - 18:00 h

                           nedeľa: 9:00 - 17:00 h

Príspevok:         90€ 

                           70 € študenti, dôchodcovia, mamičky na materskej, ZŤP

                           Polovičná cena za opakovanie kurzu (do 18 mesiacov). 

Rezervácie:       miroslav.zyq@gmail.com, 0944 278 814 

O Čchi kung-u čung juan (Zhong Yuan Qi Gong - ZYQ) a obsahu kurzu:

Vzácne umenie vnútornej premeny a jeden z najstarších a najkomplexnejších smerov liečebného čchi-kung-u. Ucelený systém jednoduchých, pohybových a meditačných cvičení. Vďaka cvičeniu pozitívne zmeny prebiehajú na fyzickej, energetickej aj informačnej úrovni. ZYQ umožňuje komplexný a prekvapivo aj úplny rozvoj človeka. Regenáciu ogranizmu, zlepšenie intelektu aj rozvoj našich zmyslov.

Prvý stupeň je zameraný na zlepšenie zdravia - uvoľnenie tela. Zvyšujeme množstvo a kvalitu životnej energie. Učíme sa ju využívať k obnove zdravia, dosahujeme rovnováhu organizmu. Uvoľnením umožňujeme telu sa regenerovať. Čistením dôležitých bodov a dráh v tele napomáhame k lepšiemu prúdeniu čchi a krvi. Posilňujeme obličky, zbavujeme sa strachu a napätia, zlepšujeme trávenie.

Zdravie je v živote dôležitým základom ku šťastiu ako aj rozvoju človeka.
Cvičením ZYQ sa obnovuje talent, narastá chuť do života a práce, upokojuje sa myseľ. Zlepšuje sa sústredenosť, fantázia, porozumenie, zvyšuje bdelosť...
Po skončení budete vedieť cvičiť samostatne. 

Naučíte sa správnemu prevedeniu jednotlivých cvikov a pochopíte ich význam. Obdržíte certifikát o absolvovaní kurzu a budete sa môcť zúčastňovať pravidelných cvičení.

ZYQ je veľmi vhodné a prospešné kombinovať aj s inými cvičeniami a aktivitami. Je vhodný pre všetky vekové kategórie. Nie je náboženský orientovaný.

Teší sa na Vás inštruktor Miroslav Chudej

Viac na: https://www.zyq.sk/