Atma Kriya Yoga (kurz) -30. júna až 1.júla 2018

06.06.2018

Atma Kriya Yoga - nazývaná ako joga duše, bola poskytnutá nášmu súčasnému svetu, aby nám pomohla nájsť zmysel života, napĺňať ho a realizovať. Parí medzi najsilnejšie duchovné techniky vôbec, ktoré je možné nami praktikovať v tomto priestore a čase. K praktikovaniu Atma Kriya Yogy je potrebné absolvovať kurz v časovom rozpätí približne 1,5 dňa. V Prešove budete mať túto možnosť už 30. júna a 1. júla 2018 v Rheia Centre.  

Foto: www.pixabay.com

Praktikovať AKY stačí 3 minúty denne, ale aj niekoľko hodín.  Cvičiaci si intenzitu a dĺžku určuje doma sám podľa svojich možností a citu. Cvičením dosahujeme stále väčšiu vitalitu, pokoj a väčšiu radosť zo života. Postupne objavujeme do vtedy ťažko povšimnuté maličkosti, ktoré nás obklopujú a užívame si silu prítomného okamihu. Bez ohľadu na okolnosti. Tomuto pocitu sa tiež hovorí "Bezpodmienečná Láska". Najskôr ju v sebe objavíte, potom zažívate stále viac a viac, až sa ňou stávate. 

Paramahamsa Sri Swami Vishwanada v jednej knihe o tejto láske povedal, že "Láska človeka k človeku je ako svetlo sviečky. A láska človeka k Bohu, môže byť ako svetlo slnka." Takýto je rozdiel, medzi láskou, ktorú väčšina z nás považuje za lásku a Láskou, ktorú naozaj môžeme zažívať. Práve na túto cestu od svetla sviečky k svetlu slnka sa môžete vydať prostredníctvom týchto techník overených tisícročiami.

Zdroj a viac informácií: https://premavatarshop.com/kontakt/joga-a-om-healing/

KEDY: 30.6. - 1.7.2018

KDE: Rheia Centrum, Jarková 2, Prešov

PRIHLÁSENIE: daniel.krupa.om@gmail.com

S láskou Daniel Krupa Máčovský, učiteľ Atma Kriya Yogy 

Bližšie info - tel. 0911 843 862, mailom daniel.krupa.om@gmail.com