Aké je moje miesto na Zemi?

23.06.2018

Milovaní priatelia, Spolutvorcovia, s láskou vás pozývame na jednodňový workshop, ktorý sa uskutoční v nedeľu 29. 7. 2018 od 9,00 do 14,00 h v priestoroch Rheia Centra Prešov.  Tvorivo-liečivým stretnutím vás prevedie lektorka Lucia Mazúchová a pracovať sa bude s témou zmyslu našej existencie na tejto planéte. 

Foto: www.pixabay.com

Obsah workshopu:

  • Budeme liečiť deštruktívne postoje, ktoré máme sami voči sebe či iným a ktoré nám bránia vnímať seba samého ako dokonalého tvorcu. 
  • Znovu-oživíme svoje talenty, schopnosti a nadania, používaním ktorých sa stávame vedomejšou bytosťou na Zemi. 
  • Prijmeme podporu od Boha, svetelných bytostí a našich predkov, aby sme mohli s istotou kráčať po Zemi a tvoriť svoj život. 
  • Vyslobodíme svetlo spiace v nás, a my zažiarime v plnej božskej kráse...

Kedy:  29. júla 2018 od 9,00 do 14,00 h

Kde: Rheia Centrum, Jarková 2, Prešov

Cena: 28€

Prihlásenie priamo u lektorky Lucky: mazuchova.luci@gmail.com, +421 908 733 324, www.sebapremena.sk

Organizačné pokyny:

Na toto stretnutie príďte prosím najneskôr 15 minút pred začiatkom, aby mohlo prebehnúť naše zosúladenie sa. Prineste si prosím vlastnú fľašu s čistou vodou, ľahké občerstvenie, hrubé ponožky alebo papuče. Karimatky, deky a vankúšiky sú Vám k dispozícii. Na mieste sa bude podávať bylinkový čaj a ľahké občerstvenie.

Odporúčam Vám, aby ste si v tento deň popoludní neplánovali žiadne veľké rodinné návštevy ani pobyty v nákupných centrách a reštauračných zariadeniach. V našich telách budú prebiehať liečivé transformačné procesy, kedy je najlepšie ostať v pokoji do ďalšieho rána.

Radostné dni plné Slnka Vám praje lektorka Lucia Mazúchová:-)