ŽIVA - Sila ženského bruška

04.04.2017

Milé ženy, túžite nájsť stratenú sebadôveru, vnútorné šťastie a sebalásku? Cítite vnútorné volanie po zmene vo svojom živote? 8. apríla 2017 sme pre vás pripravili ďalšie stretnutie v ženskom kruhu "Živa". Pri liečení vášho ženstva v bezpečnom priestore "kruhu" vás prevedie opäť Marianka Kozlová. Vstup do kruhu nie je podmienený predchádzajúcou účasťou. 

Kedy: 8.4.2017 od 14,00 h do 18,00 h

Téma: Sila ženského bruška

Kde: Rheia Centrum, Jarková 2, Prešov

Príspevok: 20€

Foto: www.pixabay.com

ČO NÁS ČAKÁ:

Pôvodná vitálna sila ženy bola pevne ukotvená v jej brušku - v centre jej emócií, sexuality a intimity. Dnes je situácia iná a mnohé ženy práve tu pociťujú prítomnosť veľkej diery, akejsi prázdnoty, ktorá znamená len jedno - odpojenie sa od svojej vnútornej sily. Ich vedomie opustilo tento priestor a posunulo sa do vyšších častí tela. Výsledkom tejto tendencie je priepasť v energetickom poli medzi nižšími a vyššími energetickými centrami, medzi priestorom srdca a bruška. Energia srdca, centra inšpirácie a lásky sa nemôže vyjadriť, prúdiť von a prirodzene sa spojiť so svetom a ďalšími ľuďmi. Prúd lásky je blokovaný jednak pocitmi strachu, neistoty a nedôvery, ale i potrebou spojiť sa s druhými tak silne, až sa na nich stanú emocionálne závislé. Z prílišného dávania sa seba samej sa z ženy stáva obeť, ktorá nie je schopná vytvoriť si svoj vlastný priestor a stanoviť si hranice, jednoducho povedané - stráca zem pod nohami.

Ak cítite niečo podobné a chcete v tomto smere pre seba niečo urobiť, zhojiť sa a zdieľať s ostatnými ženami, príďte rozšíriť náš dôverný ženský kruh. Bez servítky sa porozprávame a posilníme svoje centrá prekvapujúco nečakanej sily, ktorá v nás sídli... Celkom určite sa potom budete cítiť menej zraniteľnejšie, a viac silnejšie, ženskejšie a radostnejšie.

Ste úprimne vítané :-)

"Uplynulo sedem rokov od času, keď so mnou cez moje sny začala komunikovať tajomná Žena. Rečou symbolických predmetov, ktoré mi mlčky odovzdávala, ma nabádala k ženskosti tak intenzívne, že som sa začala zaujímať o túto problematiku a bez váhania zabsolvovala nielen školu Mohendžodára-tantrickej jógy pre ženy, ale aj viacero seminárov a workshopov s tematikou transformácie ženskej energie.

Môj život sa obrátil naruby - zo ženy, ktorá mala odpor k ženským kolektívom a pre ktorú boli ženy len klebetnice :-) som sa premenila na ženu, plnú úprimného obdivu k ženskej sile a jej schopnostiam. Čím dlhšie so ženami pracujem, tým hlbšie prenikám do skrytého zmyslu fenoménu Posvätná Žena - počnúc pradávnou históriou až po jej ešte stále trvajúcu neprejavenosť.

Dnes som znova pod vplyvom tajomnej Ženy pocítila potrebu vytvoriť v našom meste, v našom Rheia centre bezpečný priestor na vzájomné stretávanie sa a liečenie žien, z ktorých mnohé patria k absolventkám Mohendžodára alebo kurzov jógy a chcú pokračovať v načatej, či rýchlejšej ceste osobnej premeny. Predstavujem si, že náš kruh bude otvorený nielen im, ale všetkým ženám a dievčatám, ktoré cítia vnútorné volanie po zmene vo svojich životoch, i životoch svojich najbližších, spoločnosti...

Tlak prebudených energií je veľký a ja každý deň ďakujem za to, že čoraz viac žien začína chápať, že súčasný svet môžeme zmeniť iba my, ženy - tým, že sa vrátime do svojej ženskej podstaty, do nám prirodzeného stavu rovnováhy a harmónie, vďaka ktorému sme schopné oživiť skrytý tok lásky a porozumenia medzi ľuďmi."

Vaša Mariana Kozlová

Prihlásiť sa môžete TU