Ukážkový workshop Yoga Rituals s Ivankou Cosmos Csomosovou - 5. október 2019

15.07.2019

Pozor zmena, ukážkový workshop Ivanky Cosmos Csomosovej bude 5. októbra 2019. Workshop je určený pre všetkých, ktorí uvažujú o zmene svojho profesijného smerovania, či majú záujem o prehĺbenie svojich zručností a vedomostí v oblasti jogy alebo ich jednoducho zaujala ponuka prvého lektorského kurzu pre inštruktorov jogy na východnom Slovensku - RYT 200 pod názvom Yoga Rituals teacher training.

Kurz RYT 200 je akreditovaný Yoga Alliance. Výhodou tohto prestížneho medzinárodne uznávaného certifikátu je to, že je platný úplne všade a to bez časového obmedzenia. Oceníte ho aj v prípadoch, ak sa vydáte do zahraničia. Svoju prácu tak budete mať vždy so sebou!

Ak sa o kurze chcete dozvedieť viac, zistiť, či vám bude vôbec celkový koncept vzdelávania vyhovovať, máte možnosť prísť, zažiť, vyskúšať a pýtať sa  priamo Ivanky Cosmos Csomosovej presne na to, čo vás zaujíma. A až tak sa môžete rozhodnúť, či je tento kurz to, čo hľadáte... 

Okrem cvičenia jogy bude priestor na diskusiu a vzájomné spoznávanie v príjemnej uvoľnenej atmosfére so spoločným obedovým občerstvením...

Stretneme sa: 5. októbra 2019 (sobota) v čase od 10,30 do 13,00 h.

Cena: 13€

Prihlásenie: prihlásiť sa môžete prostredníctvom nášho rezervačného systému (ak sa vám udalosť nezobrazuje, nastavte si správny dátum).