Ukážkový workshop k Yoga Rituals teacher training - 9. november 2019

23.10.2019

Ak uvažujete o možnosti stať sa inštruktorom jogy, neváhajte dňa 9. novembra 2019 prísť na ukážkový workshop k prvému inštruktorskému kurzu RYT 200 na východnom Slovensku, ktorý je akreditovaný Yoga Alliance pod názvom Yoga Rituals teacher training

Kurz vedie skúsená Ivana Cosmos Csomosová, ktorá pôsobí ako lektorka jogy celosvetovo a na plný úväzok už vyše 15 rokov. Už druhýkrát vám ponúka možnosť zažiť a ochutnať, čo je to byť inštruktor jogy so všetkým, čo k tomu patrí. 

Účasť na workshope vás nezaväzuje k prihláseniu sa na Yoga Rituals teacher training, ale ak vážne uvažujete o profesii inštruktora jogy, ponúka vám možnosť klásť otázky ohľadom kurzu, ozrejmiť si nejasnosti a tak sa rozhodnúť, či teda v novembri nastúpiť na túto krásnu cestu.

Nakoľko kurz si kladie za cieľ individuálny prístup ku všetkým budúcim inštruktorom či inštruktorkám jogy, počet miest je obmedzený. Rozhodnutí záujemcovia si môžu priamo na workshope zaistiť účasť na kurze uhradením registračného poplatku vo výške 499€. V prípade, že nebudete môcť prísť 9. novembra 2019, ale máte o kurz vážny záujem, môžete registračný poplatok uhradiť priamo v Rheia Centre po dohode kedykoľvek do začiatku kurzu.

Kedy: 9. november 2019 v čase od 10,30 do 13,30 h

Cena: 13€

Prihlásenie: cez rezervačný systém (ak sa vám udalosť nezobrazuje, nastavte si správny dátum)

Viac informácií: jogapresov@gmail.com