Súťaž: získajte až 6 voľných vstupov na jogu!!!

11.02.2019

6 voľných vstupov na ľubovoľné lekcie jogy v Rheia Centre môže byť práve vašich! Stačí sa zapojiť do súťaží, ktoré sme pre vás pripravili!

Foto: <a href="https://www.freepik.com">Designed by yanalya / Freepik</a>

Do prvej súťaže sa môžete zapojiť vyplnením nášho DOTAZNÍKA. Podmienkou je napísanie hodnotenia, ktoré budeme môcť použiť ako Vašu referenciu na našej webovej stránke. Traja z Vás, ktorí sa do súťaže rozhodnú zapojiť, získajú od nás 3 vstupy na ľubovoľné lekcie jogy (bližšie podmienky priamo v dotazníku).

Druhá súťaž bude pre fanúšikov facebooku. Všetci tí, ktorí si nájdu čas a napíšu na našu stránku recenziu, budú zaradení do žrebovania o 3 vstupy na jogu, samozrejme, podľa vlastného výberu.

Zapojiť sa môžete do oboch súťaží, takže do žrebovania budete zaradení dvakrát a vaša výhra môže byť až 6 voľných vstupov na cvičenie jogy v Rheia Centre:-). 

Pozor, uzávierka súťaže je 21. februára 2019!

Žrebovanie prebehne pred svedkami:-) dňa 22. februára 2019 po ukončení nášho workshopu Regeneračná (restoratívna) joga. Výhercov budeme kontaktovať e-mailom alebo prostredníctvom správy na facebooku.

Postrehy a návrhy, ktoré vyplynú z Vašich hodnotení, nám pomôžu ukázať smer, ktorým sa uberať, aby si každý z Vás našiel u nás to, čo mu pomôže na ceste k zdraviu, spokojnosti a vnútornej radosti.

Ďakujeme za Vašu doterajšiu podporu aj za čas, ktorý venujete vyplneniu dotazníka či napísaniu recenzie.

Aďka a Terezka