Pozor zmena:Happyjiho meditačné turné je dňa 11.9.2018 v Rheia Centre zrušené!!!

27.08.2018

Je jedno, či ste nábožensky založení alebo ste bez vierovyznania. Je jedno, na akej ceste a v akej momentálnej fáze života sa práve nachádzate. Pravda je súčasťou aj vášho vnútra a môže vám byť odhalená vďaka správnemu nasmerovaniu... Príďte si vychutnať inšpiratívnu atmosféru meditačného stretnutia, ktorá pomôže rozhorieť aj váš vnútorný plameň Pravdy pod vedením Happyjiho, žiaka Majstra Šrí Moojiho. 


Nový termín: november 2018 od 18,00 h (konkrétny dátum upresníme neskôr)

Kde: Rheia Centrum, Jarková 2, Prešov

Cena: 15 €

Prihlásenie: info@happyji.org

Bližšie informácie:  +421 911 904 409 alebo www.happyji.org


O lektorovi a obsahu stretnutia

Nejedná sa o klasický seminár, kurz, workshop, prednášku či besedu, na akú ste boli doteraz zvyknutí. A je tiež jedno či ste už niekedy meditovali alebo o niečom takom počujete prvýkrát. 

Som zástancom toho, že sme si všetci rovní. Pochádzame z jedného zdroja a všetci spolu tvoríme Božskú Jednotu. A skutočná Pravda sa ukrýva v srdci každého z nás.  Správne nasmerovanie nás k nej môže doviesť. Nepovažujem sa za žiadneho rečníka, učiteľa, gurua, majstra, či liečiteľa. Som len jeden z vás, ktorému prostredníctvom Milosti a vďaka správnemu nasmerovaniu bola odhalená Pravda.

Ak sa tieto riadky dotkli vášho srdca, alebo rezonujú s niečím, čo neviete ani popísať slovami alebo ak by ste chceli zažiť niečo nie úplne v tomto svete bežné, teším sa na spoločné stretnutie.

S láskou a úctou HAPPYji

Plagát na stiahnutie nájdete nižšie: