Naprávanie v jogových asánach- 29. marec 2019 (workshop)

13.03.2019

Začínate cvičiť jogu a chcete cvičiť bezpečne v rámci zásad zdravého pohybu? Alebo už cvičíte dlhšie a uvítali by ste, aby vás niekto skontroloval? Na bežnej lekcii nie je veľa priestoru na usmerňovanie dotykom. Preto si príďte zacvičiť na náš špecializovaný workshop pod dohľadom lektoriek, ktoré vám budú pri cvičení asistovať a usmerňovať vás. 

Foto: <a href="https://www.freepik.com">Designed by Yanalya / Freepik</a>

Zároveň sa naučíte sekvenciu jogových cvikov "Pozdravu slnka", ktoré vás rozohrejú, posilnia svalstvo celého tela, podporia vašu celkovú pohyblivosť ako aj aktiváciu a regeneráciu kĺbov. A už vám nebude nič brániť cvičiť správne a bezpečne na lekcii či doma!!! 

KEDY: 29.03.2019 od 17,00 - 19,30 h

KDE: Rheia Centrum, Jarková 2, Prešov

CENA: 15€ cena platí do úhrady v termíne do 27.3.2019, pri úhrade v neskoršom termíne platí suma 20€ (spôsob úhrady je uvedený v rezervačnom systéme).

LEKTORKY: Adriana Pavúrová a Terézia Smaržiková, certifikované lektorky jogy a jogovej terapie

PRIHLÁSENIE: TU

Bolí vás chrbát? Ste preťažení a potrebujete vypnúť? Možno už aj vám odporúčali začať s jogou. Možno ste to už skúsili doma podľa videa a možno sa už dlhšie odhodlávate, že navštívte lekciu jogy. Pokiaľ vás trochu frustrujú mladé vyšportované telá na obrázkoch či videách v zložitých jogových pozíciách, nezúfajte. Efektné pózy síce vyzerajú nádherne, ale aby ste si jogu dokázali vychutnať, nemusíte si práve obtočiť nohu okolo krku:-). Okrem toho, môže to byť aj nebezpečné... 

Aj jogou si totiž môžeme ublížiť. Hlavne vtedy, ak nerešpektujeme hranice svojho tela. Každé telo je iné a čo je vhodné pre jedného už nevyhovujte tomu druhému. Jedného bolia kríže, druhý má skoliózu a tretí má problémy v oblasti krku. Pokiaľ však vieme zásady, ako cvičiť zdravo a bezpečne, už nám nič nebráni vychutnať si úžasné benefity jogy či už na lekcii niekde v jogovom centre alebo v pohodlí domova. A nebude chýbať ani príjemná zážitková relaxácia v závere workshopu :-)

Tešíme sa na vás:-)

Terezka a Aďka