Joga v rytme tanca - 27. september 2019

15.07.2019

27. septembra 2019 vás pozývame na workshop Joga v rytme tanca s Terezkou Smaržikovou. Zažite číru radosť ponorením sa do rytmov hudby a plynulého pohybu. Objavte jogové asány trochu inak - ako tanec ladnosti, krásy a ženskosti. Nebude chýbať ani liečivá meditácia na podporu našej vnútornej tvorivej ženskej energie.

Foto: www.pixabay.com

Kedy: 27.9.2019 v čase od 17,30 do 19,30 h

Kde: Rheia Centrum, Jarková 2, Prešov

Prihlásenie: cez rezervačný systém (ak sa vám udalosť nezobrazuje, nastavte si správny dátum)

Cena: 15€

Zdá sa, akoby bola slabosť prejaviť svoju ženskosť v mužskom svete zameranom na výkon. Byť ženou, je byť slabším pohlavím. A tak v snahe prekonať tento stereotyp sa stávame multifunkčnými zariadeniami, ktoré zvládajú množstvo povinností, úloh a požiadaviek okolia. Avšak vnútri sa stávame vyprahlé, podráždené, bez inšpirácie a už ani nevieme, čo by sme od života vlastne chceli...

Tanec prebúdza silu našej ženskosti. Spája nás s tou tvorivou riekou kdesi hlboko v našej bytosti, umožňuje nám uniknúť z väzenia našej mysle a stimulovať našu kreativitu. Zrazu chápeme, že čím viac umožňujeme ženskej energii plynúť, tým viac sme v spojení s inšpiráciou, intuíciou a kreativitou. Dovoľujeme im stať sa súčasťou nášho každodenného života a rozhodovania. Nepotrebujeme byť iba výkonné. Potrebujeme byť tvorivé. A ak je treba, potrebujeme vedieť požiadať o pomoc a s gráciou pomoc prijať. Prijímaním energeticky napĺňame samé seba a tiež vyrovnávame mužské a ženské energie vo svojom bytí. Lebo pokiaľ sme v harmónii, sme v spojení... A tak sa samé stávame inšpiráciou pre svoju rodinu a pre svoje okolie. Preto bude aj záver workshopu patriť liečivej meditácii Tvorivá žena.