Darček pre všetkých: jogové videá zdarma

21.12.2020

Milí priatelia, posielame vám malý vianočný darček vo forme jogových videí a meditácií úplne zdarma. Od 22. decembra 2020 do 10. januára 2021 sprístupníme pre všetkých spoplatnenú sekciu "Jogové videá", kde nájdete vyše 15 hodín špeciálne vytvorených jogových zostáv, ku ktorým prislúchajú zodpovedajúce tematické vedené meditácie.

Nikdy som sa u vás neregistroval, ako si môžem pozrieť jogové videá zdarma?

1. Prvým krokom je vytvoriť si účet v sekcii "Jogové videá":

2. Akonáhle vám schválime registráciu, môžete sa prihlásiť a cvičiť:

3. Informáciu o schválení registrácie dostanete mailom. Ak ju nenájdete v doručenej pošte, nezabudnite skontrolovať reklamu alebo spam.

Už som sa u vás v minulosti registroval, ako si pozriem jogové videá zdarma?

Ak ste sa už v minulosti zaregistrovali a máte účet vytvorený, od 22.12.2020 budete mať prístup automaticky odomknutý. Stačí sa už len prihlásiť (zadáte svoje meno a heslo, ktorý ste zadali pri prvej registrácii).

Považujeme za zvlášť dôležité práve v týchto časoch zdieľať to najlepšie zo seba a vzájomne si pomáhať. Veríme, že práve joga a meditácie môžu byť v dnešných dňoch tak potrebným darom pokoja, zdravia a harmónie...

Prajeme vám nádherné Vianoce v kruhu rodiny, medzi tými najvzácnejšími bytosťami, ktoré nám boli dané, aby sa stali cennými sprievodcami na našej životnej ceste a tešíme sa na spoločné stretnutia v ďalšom roku 2021.

S láskou Aďka a Terezka