INNER PEACE - nevšedný zážitok s esenciou orientu...

08.07.2020

Za autentickou ajurvédou už nemusíte cestovať do ďalekej Indie. Nevšedný body and mind zážitok s esenciou orientu si môžete dopriať aj doma na Slovensku. Nájdite svoj vnútorný mier prostredníctvom ajurvédskych terapií v rámci 4-dňového programu "Inner Peace" v termíne, ktorý vám bude vyhovovať.

Postaráme sa o vás...

  • Garantom našich liečebných procedúr je ajurvédsky lekár...
  • Rozmanitosť ajurvédskych terapií pod záštitou ELITE AYURCARE Ajurvédska klinika & Medi Spa je zárukou hlbokej regenerácie tela aj mysle...
  • Zažijete cvičenie obľúbenej jogy so skúsenými lektormi...
  • Aj jedlo je liek - plná penzia ajurvédskeho vegánskeho menu pre vaše zdravie...

Obsah programu:

Utsadana (60 min.)

Popis terapie: Ajurvédska terapia, ktorá využíva aplikáciu pasty vytvorenej z oleja alebo ghee spolu so zmesou špeciálneho bylinného rastlinného prášku. Pôsobí proti celulitíde, rozžiaruje pokožku a pôsobí omladzujúco.

Smavahana (45 min.)

Popis terapie: Zvuková rezonančná a vibračná terapia je starobylou metódou, ktorá k harmonizácii ľudského organizmu využíva rôzne frekvencie.  pomáhajú naštartovať samoliečebné procesy tela, nakoľko zvuk tibetských mís preniká do najhlbších bunkových úrovní. Zvuková terapia je účinná nielen pri dosiahnutí stavu úplnej relaxácie, ale je známa tým, že pomáha liečiť úzkosť, vysoký krvný tlak, depresie, poruchy spánku, chronické bolesti kĺbov, svalov, šliach a tiež napomáha pri zmierňovaní prejavov autizmu.

Mukha abhyanga a marma terapia (35 min.)

Popis terapie: Táto terapia je úžasným relaxačným zážitkom. Očisťuje, vyživuje a omladzujepokožku tváre a krku a pomáha udržiavať pružnosť všetkých jej vrstiev. Je to jedna z najlepších prírodných kozmetických procedúr na stimuláciu tvorby vlastného kolagénu a získanie zdravej a žiarivej pokožky. Masáž sa vykonáva so zvláštnym zameraním na Marmy (životne dôležité body) a prispieva aj k výraznému mentálnemu uvoľneniu.

Nabhi Anbhynaga (50 min.)

Popis terapie: Olejová terapia brucha, ktorá je vysoko prospešná pri chudnutí a poruchách trávenia ako je nadúvanie, zápcha, syndróm dráždivého čreva. Napomáha detoxikácii, zmierňuje gynekologické problémy, znižuje tukové tkanivo okolo pása a bedier, posilňuje svaly brušnej steny, pôsobí proti striám. Odporúča sa aj mamičkám po narodení dieťaťa.

Individuálna hodina jogy (45 min.)

Popis terapie: súkromná lekcia jogy s certifikovaným lektorom jogy a ajurvédskym terapeutom zameraná na individuálne potreby klienta s uvoľňujúcou vedenou záverečnou relaxáciou.

Ajurvéda v kuchyni (workshop + kurz varenia 150 min.)

Popis kurzu: naučte sa základy ajurvédskej kuchyne, kde sa každé sústo stáva liekom. Vaša strava bude plnohodnotne vyvážená, prispôsobená vašim jedinečným potrebám, individuálnemu zdravotnému stavu a aktuálnemu ročnému obdobiu...

Vedená zážitková relaxácia: Cesta zvukom (45 min.)

Popis terapie: objavte nevšedný zážitok dokonalého uvoľnenia tela a mysle kombinujúci účinok rezonančnej terapie a vedenej zážitkovej meditácie. Výsledkom je stav hlbokej relaxácie, ktorý stimuluje parasympatický nervový systém pre naštartovanie regeneračných procesov organizmu.

Pridáte sa k nám?

Cena programu: 635€ (možnosť využitia rekreačného poukazu)

Prihlásenie a bližšie informácie: info@eliteayurcare.com alebo jogapresov@gmail.com

Miesto konania: ELITE AYURCARE Ajurvédska klinika & Medi Spa

Centrum ajurvédskej medicíny a integrovanej neurológie, Družstevná 7173/40, Prešov


Telefonický kontakt: +421 948 146 779 alebo +421 907 122 077